Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    234 óra és mindennek vége, a CP világa magamba szívva, elrakva, tudatos és id-szintre lementve ;) ; imádtam minden percét, egy élmény volt, sőt egy az Élmények közül;
    annyira jó volt, hogy rendesen elszomorított/lehangolt, hogy nincs tovább, így
    próbáltam mééég húúzni és
    pl végegeket próbálgattam:

    amikor Alt a cybertérben elmondja, hogy mire számíthatunk és választás elé állít, nehéz szívvel, de Johnny-val mentem vissza iRL (hisz neki nem ketyeg az időzített bomba) és ez a befejezés nekem sokkal jobban bejön (Új hajnal ébred) mind hangulat, mind morális és egyéb jellegét tekintve, mint amikor V megy vissza és tolja tovább a grindet, erőlködik, akármit megtesz, de neki életben kell maradnia(A diadal útja); furcsa mód mégis ez a good-ending ...hát lehet akkor velem van a baj :DDD

    némi meta-táp: kicsit e két befejezés metaforája is lehetne, egy a mai világunkat végül feltehetően CP mutánssá alakító vagy épp az azt elkerülő, a nem mindenáron, mindig mindent akaró, a "fejlődésbe" rohanó, de sokkal inkább a néha elengedő, a mával/jelennel megbékélő/kiegyező, egy kicsit néha lelassító, netán megálló attitűd és az ami a valóságban -sajnos egyre inkább igazoltan- ténylegesen zajlik és amiért egy CP-szerű jövőképnek feltehetően még örülnénk is 50-100 év múlva,

    vagyneem,
    ámen!
    :P

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák