Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz .LnB #18095 üzenetére

    Oriic véleménye: Remélem nem sértődik meg, ha azt mondom, hogy átlag játékos szemszögből nézi a játékot. Akik nem bújnak bele a játékba két könyékkel, azok ezt várják. Élek a gyanúval, hogy ez a szál nekik készült. Nincs ezzel baj, elfogadom.
    A Nomád vonal eleve benne van a Cyberpunk világában, jól ki van dolgozva, tehát itt "csak" annyi a probléma, hogy Te igazi Utcagyerekként nem is tudsz azonosulni velük. :DDD

    Johnny története: Ha végignézzük azt, hogy Johnny hogy fejlődik a fejünkben (ugye Ő is mondja, hogy egyre inkább úgy gondolkozik, mint V), akkor ez egy számomra hihető vég. Legalábbis ha kompletten nézzük a dolgot. Látta, hogy mi lett egykori zenésztársaiból, látta, hogy Kerry azért fordult ki magából, mert Johnny egy igazi f@szkalap volt vele végig, és mégis mennyi ideig mellette maradt. Látta mi történt Alttal a döntései miatt, látta, hogy mi lett Johnny testének sorsa (szvsz azért kell ahhoz a véghez az a bizonyos párbeszéd). Bizonyos történetvonalnál lehet, hogy ez nagyon nem jön át, de az Én olvasatomban Johnny érettebb, bölcsebb lett az események után. Ez már nem a régi Johnny, erről szól az is, ahogy meglátogatjuk V "urnáját". Persze, megértem, hogy sokak szemében szálka, ahogy az örök lázadó ily módon teszi le a lantot, de el tudom fogadni. Persze főleg a Johnny/Rogue végkifejlettel...

    @Cpt.Pirk (#18098): Hmmm... Ahogy írtad milyen lehetőségnél is van mód arra, hogy Johnny ending legyen... Ok, megértem, ha úgy .LnB számára hamis a nóta... :(

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák