Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz Kiss_R #17398 üzenetére

    A Cyberpunk sötét világa (végkifejletek):

    Az egész Cyberpunk 2020 alapvetően pont erről a kilátástalanságról szól, ha belegondolsz. Szóval én valahol megértem, hogy sokan megdöbbennek, hogy nincs igazán "pozitív" végkifejlet, de ha amúgy a CP-ért rajongsz, akkor gondolom ezzel tisztában is voltál. ;)

    Nekem személy szerint bejön ez a fajta sötét végkifejlet dolog. A túlélésre is van opció, mert effektíve ha a lelkünket lementik az Arasaka által, akkor ugye szó szerint eladtuk a lelkünket a megacégnek - de van esélyünk az újra feltámadásra. Míg a többi lehetséges végkifejlet alapvetően arról szól, hogy vagy nem alkuszunk meg és elfogadjunk a sorsunkat (Panam vagy a secret endingek). Vagy a (szerintem) legsötétebb esetén mi követtük az Arasaka féle megoldást, de miután kiderül, hogy ők sem tudják a testünket megmenteni, inkább a hátralévő életünket Night City-ben éljük le, elfogadva, hogy rossz lóra tettünk, de legalább nem adjuk el magunkat végleg az Arasaka-nak.

    Hogy pokol a világ... Hát igen, ez ilyen, de egyben valahol lehet ezt is úgy tekinteni, mint egyfajta szemfelnyitás...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák