Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    Üdv!
    Na, jól kicseszett velem a Steam meg a bugos játék (meg persze én saját magammal) :W
    Itt olvastam, hogy ha saját mappájából indítjuk a játékot, akkor megjegyzi a beállított nyelvet, ennek örömére tegnap ki is próbáltam és játszottam jó néhány, igen termékeny órán keresztül, pont rengeteget haladtam tegnap és találtam egy iszonyat jó legendary revolvert is pl.
    Most persze megszokásból indítottam a Steam-et, közben böngészőben még valamit olvastam fél szemmel, jött valami felhős üzenet, reflexből rányomtam, el se olvastam hirtelen annyira figyelmetlen voltam, gondoltam csináld persze, szinkronizálj stb bla bla...és mire felfogtam, hogy mit műveltem, addigra már kicserélte a felhőben lévő két napos mentésekre a helyi fájlokat :O
    Az összes auto save is a két nappal ezelőtt állapotot jegyzi.
    Azt most olvastam csak itt, hogy ezzel a módszerrel "megkerüli" a Steam-et a játék, tehát statisztika sincs pl stb....
    Gyorsan utánaolvastam nagyjából, ha jól értem akkor buktam a tegnap haladásomat ugye :((( Megkérdezem azért itt is, sehogy se tudom visszahozni a helyi mentést a gépről vagy valamit visszaállítani tegnap esti állapotra? (back up nincs persze)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák