Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz Urby66 #12350 üzenetére

    Biztos hogy sok igazság van abban amit írsz, talán tényként is lehet tekinteni rá. Szerintem a kérdés nem az, hogy a CDPR-nek sikerült-e szinte minden téren forradalmit alkotnia. Mert nyilvánvalóan nem, és soha egyetlen játéknak sem fog sikerülni, mert 10-15 év lenne a fejlesztési idő, vagy inkább soha nem készülne el (pl. Star Citizen). A kérdés az, a játék képes-e annyira magával ragadni, hogy a hiányosságok jól tolerálhatók. Olyan nincs hogy a világ elképesztően változatos, nincs 2 egyforma épület, sikátor, RPG-ként nagyon keményvonalas, és ebben az óriási világban bármit megtehetsz hatalmas szabadsággal, de közben ezt úgy hogy 1000 felé fejlesztheted a karaktered, és még a 20.000 NPC is nagyon interaktív legyen, és az egész a remekül megírt sztori keze alá dolgozzon, azt ezer helyen befolyásolva, természetesen a különböző játékstílusokat tökéletes balance-ban tartva. Kezd az az érzésem lenni, hogy sokan minden téren forradalmat vártak. Én őszintén gondolom, hogy ilyen játék soha nem fog születni. Viszont az eddigi játékokhoz mérten én különleges és EGYEDI alkotásnak érzem, az eddigi maximumot meghaladónak. (Nem akarok vevekkel dobálózni, de nekem egy negyedik dimenzió pl. egy Assassins Creed X-hez képest)

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák