Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #33403648 #308 üzenetére

    Hol láttál te ebben személyeskedést? :F Én az övében nem éreztem, a sajátomban meg mindig leírtam, kiemeltem, hogy nálam ilyen. Attól még másnál jó. Eleve igen ritkán futok bele, hogy valami ne működne nálam, szóval légyszi nézd el nekem, ha szidok egy programot, ami ráadásul a pénzemmel játszik. Eleve nonszensznek tartom, hogy addig semmit nem tudsz csinálni, amíg el nem fogadott egy kártyát. Törölni sem az el nem fogadottakat. Mert attól még megjegyzi a szerverükön, mert írja, hogy 'ez már hozzá lett adva', full uninstall és újrarakás után is. Ahogy írta, belépve sem tudsz gyakorlatilag sok mindent csinálni, így (számomra) érthetetlen a filemérete is, a többi banki appomhoz képest (pl. BB, Barklays), amiben azért nem csak 'kattintással kijelölöm mi legyen aktív', hanem utalást indítok, menedzselem a rendes bankszámláimat, stb. Mindegy, ne menjünk bele, biztos van rá magyarázat. Az meg szerintem a fórumra (mármint a szolgáltatás iránt érdeklődőkre) tartozik, hogy igenis lehet sz.pni a programmal, mert ha nem arról szól, hogy hogyan működik, mi a megoldás ha nem megy, akkor mégis miről szól? A személyeskedést én sem szeretem, nem is akarom behozni, egyébként itt amúgy is befejeződött volna az egész, ha írsz, ha nem :)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák