Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim!
    Tegnap sikerült mentést csinálnom a telefonról! Leszedtem az MtkDroidTools v 2.5 verziót erre azt írták a "legfrissebb" ez már felismerte a root jogot is. Miután csináltam egy teljes mentést, letakarítottam a chinaapp-ot is! Most nagy az öröm :DD mert bármi beüt a kalapácson kívül vissza tudom rakni a rendszert.
    Ja és még valami nem tudom észrevettétek-e azt hogy ez a rendszer nem b*ssza tele a memóriát a feltelepített alkalmazásokkal csak az éppen futtatott cuccok(vagy a kollégánál a beragadt app ;) )foglam memóriát. Végre! valaki rájött arra hogy ilyen sebesség mellett az alkalmazás indítása csak egy villanás így felesleges előre betölteni. Ebből fakadóan nem is kell akkora memória sem. Persze mindig lesznek olyan "fontos :( ) emberek akik fingani sem tudnak anélkül. hogy legalább 3 üzenőfal meg két levelező programban ne lenne on-line :N . Na meg persze ezek jót tesznek az akkumulátornak is a napi szintű vagy gyakoribb töltés fél-egy év max akkumulátor élettartamot jelent.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák