Új hozzászólás Aktív témák

  • George666

    csendes újonc

    Sziasztok !

    Gyuri vagyok a ph!hu csapat tagja.

    Én is minivel tolom a live versenyeket 1 csillagos a minim 352+1018, upgrade 35/35 fusion parts 27/27
    11.850 körüli idővel. Nincs is sok gondom más T1 es autókkal, Wv, Toyota, Ford, stb. stb. De T2 es és T3 as autókkal sem ezeket 90-95% -ban le is tudom győzelemmel. Az is lehet több, maradjunk annyiban, hogy 1-2 meccset vesztek.
    Ez rengetek beállítási kísérlet és megfelelő nitro ellövésének pillanata eredményezi.

    Mégsem vagyok elégedett !
    - Miért is? - Kérdezhetitek.
    Kizárólag azért mert más minik 11.650-11.750 es időket mennek ellenem :-( Ez számomra frusztráló :-(

    Szóval kérdésem az lenne: Van e valakinek olyan minije amelyikkel 11.850 alatti időket fut?
    Ha igen, szeretném elkérni a beállítása adatait, és a nitro ellövésének pillanatát :-)

    Természetesen ha valakinek kell az én beállításom szóljon nyugodtan, megadom, hisz erősítsük egymást ! :)

    De ez más autókra is vonatkozik ha valaki beállított már egy autót bármilyen típust, és úgy érzi ez nagyon jól sikerült kérlek benneteket osszuk meg egymással mert nem kis idő jól belőni egy autót :-(

    Üdv, Gyurek !

Új hozzászólás Aktív témák