Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz SylarHUN #20 üzenetére

    Köszönöm a válaszod!

    Ebben a szezonban most jelenleg az első 15%-ban benne vagyok, aranyat biztoa fogok kapni, de sajnos ott már olyan ellenfleket rak be nekem, hogy egyikük ellen sincs esélyem.
    Direkt már csak első néhány leggyengébből szemezgetek, akik ránézésre simán verhetőek, aztán tovább menve pofámba dobja, hogy ilyen meg olyan segítségeket használt az illető és persze jelzi is, hogy ez Hard vagy Extreme nehézség lesz. Innen visszalépni meg köcsög módon nem lehet.

    Én segítséget amúgy nem találtam játékbeli pénzért, csakis aranyért (1 arany/ fő), de tavaj én is olyanra emlékszem pedig, hogy percekre lehetett őket játékbeli pénzből is venni.

    Látom viszont, hogy olyan is van, hogy 1100 ft-ért 24 órára mindenki segítségét megkapjuk.
    Nem tudom ez mennyire érheti meg, te próbáltad már?
    Lehet a mostani T5-ös autóimmal még úgy sem tudnék bejutni abba a százalékba, ahol autó jár (egy fullos BMW-m van, meg egy szintén fullos RUF-om.

    Célom a 22 milliós CSR AUDI, azzal biztos durván lehetne aratni azzal az 1100 Ft-os booster-rel. :)

    Tényleg, te tudsz olyan autóról, amihez lehet olyan Decal-t venni, ami 5850-nél több bónuszt ad?
    Direkt ezért vettem még a garázsba néhán T5-ös autót, hogy hátha valamelyikhez lesz olyan Decal, ami által azt vinném farmolásra mindig, de csalódtam eddig még.

Új hozzászólás Aktív témák