Keresés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Kedd

    Reggel elaludtam,mert igaz 6:30kor csögött az óra,de lenyomtam és 7:48kor tértem magamhoz :)) Így majd 1 órát késtem,de nem vesztettem semmit.Reggel óta PH!zgatok. Úgy néz ki eladtam a 300W Codegen tápom. Este átutazom vele egész BP-et:)

    Várom a hétvégét,névnapom lesz+jövő héttől fent van a gépem és teljes gőzzel neki állok fejlesztgetni a Drenai Warriorom,tegnap ugyanis megvettem a Burning Crusade-t :C

    Nemtom,hogy fogom kibírni ezt a hetet így egyedül,még csak kedd van,de olyan mintha már 1 hete fent lennék BPen. Az idő is lassan telik,még 3 és fél órát itt kell ülnöm :W :W

    Végülis visszaosztva 500FT os órabérért nem rossz a semmit tevés,csak az ember idegeit teszi tönkre. Gondolkoztam rajta,hogy veszek még 512Mb ramot a gépembe,de kezdem elvetni az ötletet átgondolva,hogy majdnem 1 havi fizum ráköltöttem már a gépemre:) Le kéne állni a költekezéssel,mert szép lassan eltapsolom annak a reményét,hogy augusztusra összejöjjön egy komplett konfig ára. Pedig az volt a cél,de apropó cél,mikor teljesítettem én akár 1 hosszútávú célomat is :F :O

    Cigiről is le akarok szokni,főleg most,hogy itt lesz a WOW amit havonta fizetni kell+még így is spórolnék egy valag pénzt. A névnapomra WIFI kártyát kértem a gépbe,hogy BPen legyen netem,amit a szomszéddal közösben fizetnék és tolhatnám rajta a WOWot. Pénz,pénz,pénz állandóan,unom már. Ha az embernek nincs elég ilyen mocskos papírdarabja akkor nem jut A-ból B-be.PFuuujjj. :(((

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Ma elkértem magamat a pénteki napra a melóból,így holnap a 17:30as busszal irány haza. Reggel összepakolok bejövök melóba aztán rohanás,hogy elérjem a buszt. Jó lesz hazamenni holnap,így nyerek 1 extra napot a hétvégémhez,nomeg előbb elkezdhetem újra a WOWot:)

    A nyomi tápegység igazán elmehetne már,tegnap úgy volt,hogy kiviszem a srácank,de mikor visszaértem az albérletbe és felhívtam,hogy most indulok közölte,hogy elfelejtette és nem lesz otthon. Még jó,hogy volt annyi eszem,hogy indulás előtt rácsörögtem :R Így ma elhoztam melóba a tápot és hazafele kiviszem neki. Az is 2000Ft így csak 6K lesz az 512ram,amit éppen meg akarok szerezni a kedves PH!s kolegától. 11Król indult, mivel látta,hogy tudom mennyit ér valójában levitte 9Kra,de én csak 8at tudok rászánni. Nah meglátjuk lesz e +ram a gépembe vagy sem. Igazából nincs is rá olyan égető szükségem,de el fog férni.

    Ezt a mai estét még valahogy kibírom 1edül.Utálok 1edül lenni :W ,de hál istennek lesz vagy este 8 mire hazaérek,így fürdés aztán megnézem milyen film lesz a tvben amire lehet aludni :DD ,bár így belegondolva szerintem megnézem a sorozatokat: Prison Break+Gyilkos Elmék meg összepakolok holnapra. Alig várom egy kis nyugi otthon, soha nem gondoltam volna,hogy így fogok örülni minden extra napnak amit otthon tölthetek :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Ma megyek haza :DD
    Tegnap este meg ma reggel szépen össze is pakoltam és behoztam a motyóm a munkahelyre. A tápot tegnap sikeresen átadtam és ma felhívott egy srác,hogy kell neki a proci. Sajnos azt nem hoztam magammal és nem lenne időm visszamenni érte az albiba,így csak jövőhéten tudom átadni :( Bár gondolkodom rajta,hogy 1el késöbbi busszal megyek haza és kiugrom neki a prociért,nah majd megálmodom bár így újból belegondolva ha 17:00kor végzek akkor a 18:20as utolsó buszt tuti nem érem el ha még kimegyek az albérletbe:( Mind1 akkor majd átadom neki hétfőn vagy vasárnap este.

    Alig várom,hogy hazaérjek és felpakoljam a WOWot:)

    Nah megyek elütöm valamivel a fennmaradó 7és fél órás :Y munkaidőt.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Fél 10re értem be melóba,mert csak reggel 7 kor sikerült elindulni Paksról. Tegnap éjjel+ma hajnal olyan gyomorrontásom volt,hogy elgondolkodtam,hogy a WCn alszom :(((

    Jó volt a +1 napos hétvége. Újra elkezdtem WOWozni. Máris van egy lvl 20as Drenai Mágusom Zoé néven. Egész jól néz ki :B Egész jól is megy a játék az új proci+videókártya+ram kombóval. Egy új szerveren kezdtünk játszani így minden nagyon kihaltnak tűnik viszont nem akadályoz senki a fejlődésben. Valamit,valamiért. Fel akartam hozni a gépem BPre,hogy itt is tudjak játszani,de aztán letettem róla,mert féltem,hogy megsérülne valami az utaztatásban. Erre rájöhettem volna korábban is,mert névnapomra(szombaton volt) vetettem magamnak egy WI-FI kártyát a gépbe,hogy majd azzal tudok BPen netezni ha felhozom a gépem :W Így ez kidobott pénz volt. Csak az vígasztal,hogy mindíg jól jöhet egy WI-FI kártya főleg,hogy van rá 2 év garancia.

    Hosszú hét elé nézek és alig fogom várni,hogy vége legyen és hazamehessek WOWozni. Igaz felmásoltam a játékot anyum laptopjára,de az integrált VGA és az 512 Ram nomeg az 1.5ös Celeron proci kevésnek bizonyult és csak 800X600 minden minimum felbontás melett windowed üzemmódban tudok kicsikarni a laptopból 15 FPS-t ami édeskevés,de alap dolgokat meg tudok így is csinálni és jobb,mint a semmi. Hétvégén meg tolhatom tovább a mágust. Abból a szempontból is jó,hogy nem hoztam fel a gépem,mert így nem fogok elhúzni szintben attól a másik 4 ismerőstől akikkel újra beszabadultunk a WOW világába és így tudunk majd együtt is kalandozni. Nomeg az sem utolsó szempont,hogy nem fogom megunni a játékot,ha csak 1 héten másfél napot tudok elé ülni. Majd meglátjuk,hogy bírom. A cigit is le akarom tenni a héten. Holnap elviszik a régi procit is így visszakerül némi pénz a bankkártyámra is, növelve ezzel a biztonságérzetem.

    Olvasgatom még kicsit a PH!t 1 óra és ebéd utána meg elevegetálok valahogy délután,de hol van még a péntek úr isten :O

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Tegnap kiderült,hogy már nincs kalóznet az albérletben,mert a szomszéd elköltözött :O Így nem lesz WOWozás a héten csak péntek este. Egy dolog azért boldogít,méghozzá az,hogy nem hoztam fel a PC-m,mert net hiányában nem túl szalonképes kifejezések ömlöttek volna a szájnyílásomból :))

    Ha minden igaz délben viszik a procit, be is hoztam munkahelyre és kajaszünetben átadom a vevőnek, így újabb pénzösszeg vándorol vissza a bankkártyámra. :C

    Hol van még az augusztus,mikor élvezhetem munkám gyümölcsét :F

    Várom a hétvégét,remélem haverok felfejlődnek kellő szintre,hogy ne kelljen rájuk várni WOWban.

    Melóban nem sok dolgom van most így még lasabban telik az idő,de legalább valami csoda folytán fel van oldva az internet oldalakat korlátozó program(kopp-kopp), így lehet böngészgetni és nem unom el az életem.

    Kezd nagyon elegem lenni a Paks-Budapest ingázásból.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Tegnap már este 9re elaludtam, így kellemesen kipihenten ébredtem fél 6 körül. Felfedeztem egy gyors BKV járatot és így lefaragtam 20 percet a napi tömegközlekedési időmből :C

    Tegnap elvitték a procit így most egy időre befejeztem a hardware kereskedelemet :))

    Reggel észrevettem,hogy megint van kalóz net az albérletben :DD
    Ma egész jól elvoltam,dolgozgattam és még most is itt figyel némi meló az asztalomon,de már elég rendesen hazavágyok WOWozni. Ha minden jól megy péntekre minden ismerős akikkel csapatolok meglépi a kellő szintet így megint lehet majd instázni 1000el. Nem is baj úgyis kezdett kicsit egyhangú lenni a linen cloth farmolgatás.

    Elkezdtem csökkenteni a napi cigaretta adagomat, ma még csak az 5. szálnál tartok, pedig ilyenkor már legalább 8-9nél szoktam járni :Y

    Még 2 nap és irány haza. Unom már Bp-et rendesen.
    Nah back to work.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Megint esik az eső :(((

    Érdekesen indult a nap miután tegnap elaludtam a TV előtt és fél 3kor keltem arra,hogy fázom.Így hajnalba fürdés+fogmosás és még 3 óra alvás:)

    3/4 7kor keltem, éppen a KVmat iszogattam erre látom,hogy egy szabályosan közlekedő gyalogost elgombáz egy piros Toyota Yaris. Életemben nem láttam még ilyet a gyalogos koppant az autón erre a vezető ki se szált a Yarisból és mikor látta,hogy a szerencsétlen gyalogos kezd feltápázkodni vissza 1-esbe és padlógázzal elhúzott. No comment az a vicc az egészben,hogy ez egy cserbenhagyásos gázolás volt :Y A gyalogos elsétált utána,de nem 1x volt már ilyen aztán 3 napra rá meg kiderül,hogy ilyen meg olyan belső sérülést szenvedett. Hányok az ilyen emberektől: ha már elütök valakit az a minimum,hogy kiszállok az autóból és minimum bocsánatot kérek és beviszem egy kórházba kivizsgálásra. Utálom ezt a várost olyan ,mint 1 hatalmas állatkert vagy inkább marhatelep. Ennél már csak az öregasszonyok rosszabbak akik csak akkor lassúak,mikor ülőhely kell nekik aztán mikor a busz beér a végállomásra(Örs Vezér tér) persze ő akar 1.nek leszállni és ilyenkor könyörtelenül letapos mindenkit és aki megúszná azt nyakonveri a 20kg-os táskájával. Aztán miután leszált 1.nek megint vánszorgásba kezd és gátolja a többi embert a leszállásban. Egyszerűen kezdek undorodni ettől az egész várostól (tisztelet a kivételnek). Lehet,hogy csak csukott szemmel járok,de vidéken még nem láttam ilyet.

    Egyébbként a mai nap valószinűleg eléggé eseménytelen lesz. Ha végeztem lehet veszek 1 Zalman mikrofont a megegyező márkájú 5.1-es fülesemre ,mert a másik microfonom úgy néz ki,hogy meghalt :( működik csak valamiért sistereg. Hétvégén viszon kell egy működő mikrofon,hogy tudjak a csapattal WOWozni.

    Holnap végre péntek és mehetek haza csak a mai napot bírjam még ki és akkor holnap már csak 1 fél nap meló választ el a vidék csöndjétől és nyugalmától :DD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Kezd egyre jobban Anglia feelingem lenni, ott is állandóan ez volt. Esett és esett és esett. A 7 hónapos kinttartózkodásom alatt rá is utnam rendesen örökre az esőre. Mondjuk még mindíg jobb mintha hó lenne.

    Már csak 14:00-ig kell kibínom a mai napot és mehetek haza :DD :C

    Tegnap 2órát bányásztam WOWban és fél óra után már nem is volt zavaró a laptop 12FPS-es teljesítménye,mondjuk azért az otthoni 67FPShez képest siralmas,de meg lehet szokni(kiskoromban is szerettem a diavetítést :)) )

    Ma megint a fekete ingen került elő a szekrényből. Imádom ezt az inget jó puha és vékonyabbnak nézek ki benne:) Asszem legközelebb veszek 1 halom fekete inget:)

    Hétvége egyenlőre nyugisnak fest sok sok idővel,hogy WOWozzak. Anyum se lesz otthon,mert szombaton üzleti ügyeket kell intéznie.

    Átolvasom PH!t aztán csak vége lesz a mai munkaidőnek is. :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő :O

    Csak tudnám miért ilyen nyűgös mindíg ez a nap. Reggel alig bírtam felkelni,de nem késtem el. Tegnap még elkezdtem nézni az Amerikai Szépséget, amit a TV2 negyed 12kor kezdett,de fél 2 kor kidőltem :( ,pedig bírom azt a filmet.

    A hétvége teljesen átlagosan telt. WOWoztam látástól vakulásig. 27-es már a mágusom :C

    Nincs sok kedvem ehhez a héthez, egyre roszabb feljárogatni BP-re. Kikészít már ez az ingázás és az,ha hétvégén végre hazamegyek akkor sem tudok 7-8nál tovább aludni,mert felébredek arra a kib@szott kutyára amint nyüszög,mert unatkozik. Remélem lassan ki lehet már b@szni az udvarra. Elnézést,de tényleg halálra idegesít. Alapban szeretném az állatokat,de mondtam a hugomnak ha jövő héten is a kutyára kell kelnem,lemészárolom egy konyhakéssel(a kutyát ;] ). Nagyon elegem van már belőle :(((

    Jobban kellene eröltetnem a dohányzásról való leszokást,mert egyenlőre nem haladok vele sehogy,pedig kéne. Nem ártana népi pénzt megspórolni. Lassan elérem azt,hogy legyen egy komolyabb megtakarításom ami nem kis biztonság érzést adna ebben a mai anyagias világban.

    Nemtom,hogy fogom kibírni a mai napot,olyan álmos vagyok,hogy csak na ezenkívül még idegel az a tudat is,hogy még csak a hét legeleje van.

    Kellene találnom valami értelmes elfoglaltásgot amikor épp nincs semmi munkám,mert így lassan bele fogok őrülni a semmittevésbe arról nem is beszélve,hogy gyorsabban telik az idő ha az ember leköti magát valamivel. Nemtom talán el kellene kezdenem olvasni valami könyvet(megjegyzem soha nem nagyon voltam oda a 2 oldalnál hosszabb olvasmányokért, amire egyeltalán nem vagyok büszke :(( ) Egy biztos: hosszú lesz ez a hét.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Hát 1 fokkal jobb a tegnapnál,de még mindíg nem az igazi:(
    Megint esik az eső. Mondjuk nem vagyok oda a 30fok árnyékban-ért se,de a nyirkos időjárás ocsmány 1 dolog.

    Ma megint jó non-produktív nap elébe nézek. Megint kezd kitörni a vásárlási mániám, tegnap pl majdnem vettem magamnak egy Motorola V360-as mobilt,de a boltba vezető úton meggyőzött a józan eszem( ha van olyanom :DD ). Lényeg a lényeg lassan roszabb vagyok mint 1 nő :Y ,bár hozzátenném,hogy nem kívánok általánosítani.

    Valamivel tényleg le kéne kötnöm magam,mert ha nem teszem akkor be fogok golyózni attól,hogy kb 10 percenként az órámra nézek,hogy eltelt-e már 1 óra vagy sem.

    Tegnap semmi extra nem történt este megnéztem az NCIS-t aztán bealudtam a Zaklatás című szuperprodukción :))

    Nagyon lassan telik a nap :O

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    [kép]

    Bűnbe estem és vettem ma egy ilyet :O ,holnap mehetek érte :C

    Csavarmentes szerelés+2X120as venti és szinte ingyen volt. IPON-ban vettem 11.680HUF-ért,jah és van benne egy 350Wattos Thermalpower táp is ami meg megy a hugomnak a codegen helyére,mert az már zörög,mint a bűn :))

    [Szerkesztve]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    [kép]

    Hehe most,hogy rájöttem hogyan kell ide képet linkelni íme egy kép rólam csak hogy kiábrándítsam az engem olvasókat :C

    [kép]
    És egy kedvenc GIF is:)

    [Szerkesztve]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    válasz Messa #61 üzenetére

    Ház sztornó,másra ment a pénz :(

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Csak eljött a hét közepe is, bár a végét jobban várom. Sajnálom,hogy nem lett új házam,de majd augusztusban az új konfigomon bepótolom :C

    Reggel óta adatot rögzítek 1000el,már guvad is a szemem rendesen :D ,de legalább van mit csinálni és így telik a nap nomeg a munkaidő. Jó arra gondolni,hogy holnap után mehetek haza, bár azt még meg kell élni.

    Hétvégén megint szét kell bombáznom a gépem,mert még mindíg zúg benne az 1ik venti,de nemtudom,hogy melyik :(((

    Nam megyek vissza adatotrögzíteni. Nem túl izgi,de legalább nem unatkozom :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök este

    Ma elég gyorsan eltelt a napom. Vettem a hugomnak egy új procit+alaplapot integrált VGAval amivel majd tud végre rendesen videót vágni meg játszani. Egy kész rémálom volt a régi gépe legalábbis arra amire használta.

    Holnap meghetek haza Windows XP 64-et telepiteni meg WOWozni. Jó is lesz már a 7vége.

    Jó éjszakát mindenkinek!

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek :R

    Még pár óra meló és megyek hugomnak 64 bites XP telepítő CDért. Szerintem holnap reggel rakom csak össze a gépét (lelkileg rá kell készülni a Wonfos telepítésre). :DD

    Anyumnak el se mondtam,hogy vettem hugomnak pár cuccot a gépébe,mer tuti megölne,hogy költöm a pénzt :))

    Mostanában kicsit túl szűkszavú vagyok,de elég jól felgyorsult a hét a vége felé most is landolt az asztalomon valami. Tartok 1 gyors cigiszünetet és fejest ugrom az anyagba.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Megint hétfő:(

    Gyorsan eltelt a hétvége Winfos telepítéssel meg gép szerelgetéssel,nem is nagyon tudtam WOWozni,de legalább a gépekhez nem kell egy ideig hozzányúlnom.Kicsit lassan indult a nap,rossz volt felkelni főleg úgy,hogy ott motoszkált a fejemben az a gondolat is miszerint hét eleje van.

    Nyűgös dolog ez az ingázás,de lehet,hogy a közeljövőben lesz rá megoldás. Kerressük a lehetőséget Bp-en,hogy találjunk használható ingatlant,mert jobb érzés törlesztőrészletet fizetni,mint bérleti díjjat. Arról nem is beszélve,hogy az ember nyugodtabb, ha tudja,hogy saját lakásba mehet haza minden nap. Nomeg a hugom is feljöhetne így BP-re, bár valószinűleg erre a húzásra rámenne a Paksi házunk,mert mit is tudnánk kezdeni egy 220nm-es házzal. Kiváncsian várom,hogy mi lesz ennek az egésznek a vége. Az igazat megvallva nem a legjobb megoldás az ingázás nomeg nem is kényelmes,de annak a tudata meg idegen számomra,hogy én Budapesti legyek. Talán sikerül valamit találni a város szélén vagy a környező településeken.

    Egyenlőre úgy fest,hogy ma nem lesz túl aktív napom, bár remélem,hogy le tudom kötni magam és gyorsan eltelik a hét. Ilyenkor mindíg felmerül bennem,hogy ok eltelt a hét,de utána úgyis jön másik újabb utatgatással meg nyűglődéssel. Kicsit szánalmas,ha az ember bármit akar kezdeni magával akkor fel kell jönnie BP-re.

    Ismerkedni kellene.Mostanában sokszor rádöbbenek,hogy 1 max 2 olyan haverom van akikkel heti rendszerességgel találkozok.

    Meg kellene tanulnom nyitott szemmel ülve aludni. Rámférne most rendesen.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Hát ma nem fogok unatkozni az biztos. Reggel óta excel táblázatot szerkesztek,mint a hülye és még a felénél sem tartok+el kell hozzá olvasnom egy kb 80 oldalas száraz(unalmas) szövegezésű szakértői anyagot is. Sebaj legalább gyorsan eltelik a kedd.

    Tegnap megvettem és beállítottam anyumnak az irodában a routert,így már 1Xre akár 4 gépem is tud netezni:)

    Ma ha itt végeztem mehetek kitakarítani az irodát,mert holnap fontos ügyfelek jönnek. Remélem megére majd a fáradozás+remélem lejön a Prison Break 17. része amíg takarítok:)

    Be kéne loggolni WOWba is kicsit,remélem belefér még a mai napomba. Mennék már haza,jah erről jut eszembe,hogy szólni kell a fodrásznak,hogy szombat reggel fogadjon. Nem lehet tovább húzni,mert megint kezdi megadni a tarkómon a bőr magát a haj alatt. Igazán kinőhetném már a pattanásos korszakom 22és fél évesen :(((

    Most ebédeltem, rizses húst,bár volt egy kis mellék íze így csak annyit ettem belőle,hogy kibírjam estig kaja nélkül. Remélem nem fogom megbánni,hogy ettem belőle. Nem szívesen hánynék sugárban 2 napig :B

    Teljesen elálmosodtam kellene 1 KV,de majd késöbb,majd ha elolvastam még mondjuk 10 oldalt ebből a szar anyagból :DDD

    Nah dologra!

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Ma időben keltem (6:30) viszont mégis elkéstem,mert elkezdtem nézni a Prison Break 17. részét ami reggel jött le feléig sem jutottam. Ezért nem volt túl sok értelme elkésni :(((

    Ma reggel érdekes hírrel fogadtak. Az egyik kolegám felmondott. Kár,mert nagyon kedveltem :O ,de neki 3 gyereket és 1 feleséget kell eltartania és ezt nem teheti meg az árán,hogy minden nap full idegesen gondokkal tűzdelve megy haza a munkából. Hiányozni fog,bár csak szeptember óta ismertem.

    Ma nem túl mozgalmas nap elébe nézek. Legalábbis egyenlőre így fest. Ha végeztem a melóban megyek ki anyumhoz az irodába és megnézem a Prison Break végét. :C

    Nah most jött be egy másik kolega. Neki is tele a hócipője :( Lehet nem ide kellene karriert elképzelnem ha menekülnek innen az emberek. Bár 2-3 év nem lenne rossz itt pályakezdés gyanánt. Nah majd meglátjuk.

    Megyek PH!zgatok kicsit és közben elmélkedem a világ és a jövőm nagy dolgaim.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Kezdek feltöltődni energiával,mert érzem a hétvége közeledtét :DD

    Megint jó gányra fordult az időjárás,pedig már úgy örültem,hogy a hétvégén nem kell majd autót takarítani,mert olyan szép tiszta marad a száraz időben :O

    Ma sem nézek túl mozgalmas nap elébe,de kárpótol,hogy holnap csak 2ig kell dolgozni utána mehetek haza WOWozni. Jövőhéten fizu szerintem veszek a hugom gépébe egy PCIE -es 6600GT-t azzal el lesz jó ideig. Használtam kijön 15.000 körül és akkor ezzel 1 időre abbahagyom a vásárlást. Augusztusban megnézem mennyi pénzem van és ha beáll a hardware piac egy a mostaninál nyugodtabb szintre lehet beujjítok egy konfigot. Gondolok itt a PCIE 2.0-ra a Vistára és a DX10re. Addig meg had kamatozzon a lovém. Le is kötöm,hogy tuti nem költsem el ;]

    Ha nőnek születtem volna tuti valami pláza picsa lennék :DDD az állandó vásárlási kényszeremmel.

    Szombatra be kell jelentkeznem fodrászhoz,mert kezd egyre elviselhetetlenebbé válni a fejemen trónoló hajmennyiség. :(((

    Hopp mennem kell,meló incoming az asztalomra :)

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Még leírni is jóleső érzés :C

    Hát mit ad isten lehet,hogy ma egyedül leszek az irodában.Egyik kolega szabin a másiknak meg elkezdődött a felmondási időszaka,de remélem azért bejön,nem szívesen tartanám ma egyedül a frontot.

    Meló lesz az biztos: kivonatolás egy szép vastag anyagból,de legalább eltelik a nap gyorsan. Fodrászt fel kell hívnom,hogy holnap tegyen rendbe+meg kell kérdeznem a tanárom,hogy milyen formátumú kiegészítést akar hétfőre az asztalán látni.

    Kis szerencsével ma anyum időben végez és 6 körül indulhatunk haza. Nem is lenne rossz. Hugomnak hétvégén felrakom a WOWot,hogy mikor nem tolom ő is el tudjon kezdeni játszani. Remélem nem kap rá nagyon,mert nem akarok még 1 accountot venni :))

    Nagyon fura egyedül üldögélni az irodában,de legalább a telefonok kussba vannak :C Amíg megtartják -e jó szokásukat nem lehet baj. Jövő héten befejezem a hugom gépének bővítését is egy 512es Ram modullal meg egy középkategóriás videókarival. Utána már nem lehet oka panaszra.

    Reggel a munkába jövet a metróban elém állt egy csaj álom szép volt és valami frenetikusan jó illata volt. A vágyakozás helyett inkább tudatosítottam magamban,hogy ha fejen állok se lesz soha ilyen barátnőm. Az ember ilyenkor mindíg azzal vígasztalja magát,hogy lehet ha megszólalana lerombolná az imagét. Nah mind1 kellemes élmény volt még így kivülállóként is.

    Nah essünk neki a mai napnak :P

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Esik az eső vagymi :F Havas eső vagy inkább ónos eső vagy hó? Fene tudja,de utálom az biztos. Ehhez társum,hogy marha hideg van, de legalább kész a suliba beadandó kiegészítésem és ebéd után le is adom.

    A hétvége gyorsan eltelt szokás szerint, WOWoztam meglett a LVL 34(15000XP és lvl 35). Félre rakattam ma a hugomnak egy X800 GTO karit ha megjön a fizum megyek érte. Fél év garit vállal rá Gianni. Még nem vásároltam tőle semmit, remélem pozitív tapasztalattal távozom, mindenesetre bizakodó vagyok, mert ahogy nézem sok PH!s vásárol tőle. Még 512 ramot kell vennem majd és akkor kb 3 évre le van tudva a hugom gépe. :))

    Március 15ös 4 napos szabi alatt festeni kéne és átpakolni pár cuccost. Nagy valószinűséggel az elkövetkező pár hónapban sokat fog változni az életem. Lehet, hogy elköltözünk amit nem igazán várok, de tudom, hogy sok mindent az életemben könyebbé tenne ha Budapest környékén laknék. Egyenlőre van már kiszemelt ingatlan, de hogy lesz-e belőle valami vagy sem az még eléggé a jövő titka. Most inkább nem ítélkezek előre, meglátjuk hogy mi sül ki belőle.

    Egy biztos: Kezdek becsavarodni az állandó Paks-Budapest ingázástól.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Lassan telik a hét, még csak kedd van, de én már haza vágyom. Tegnap elintéztem a sulis dolgaim és kértem adóigazolást is ,így március végéig nem kell oda mennem.

    Unom magam megint csinálnom kellene a kivonatolást amit múlt héten kaptam,de nagyon nincs hozzá kedvem. Nyűgösek a hétköznapok. Valahogy nem tudom magam úgy lekötni ahogy kellene. Írni sincs túl nagy kedvem, olyan szürkének érzem ma magam, lehet engem is elér a nátha :F a levertség az lehet tünet,de szerintem nem erről van szó. Csak kezdek szimplán beszürkülni az egyhangúságtól. Ismerkedni kellene, barátokat szerezni és normálisan, hasznosan eltölteni az időmet, ami egyenlőre nem nagyon akar sikerülni.

    Anyum kezdi eröltetni a házkeresést BP-en,mert már költözne. Nekem valahogy nem áll rá erre az agyam. Az ingázás engem is zavar,de Pakson otthon érzem magam. Fél év és valami tuti lesz ebből a dologból,mert anyumnak már nagyon elege van belőle ezért nem fogja annyiban hagyni a dolgot. Egy biztos ha fel is költözünk Bp-re a hajópadló és a kék szoba nélkül nem leszek hajlandó élni :D

    Össze kellene pakolni egy hátizsákot és világgá menni pár évre. A családomon kívül (anyum+hugom) nem is hiányolna senki. Nah most szürkültem még 1 árnyalatot:)

    Talán ha visszamegyek a suliba 4ed évre változik a helyzet, bár ez nagy mértékben csak rajtam múlik.

    Próbálok valami hasznosat kezdeni,mert lassan dél. :U

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Eseménytelen nap so far,de legalább van munkám. Kivonatolok 1000el. Ez gyorsan meg is ette a napomat. Másfél óra és mehetek haza. Most írt sms-t haver,hogy hétvégére kössem fel a gatyát,mert szétinstázzuk magunkat WOWban :C

    Hugomnak is összeáll a dolog: Inno 7600GST 256 DDR3 Zalman edition+az 512 Samsung ram.

    Ezzel le is lesz tudva legalább két, három évre a dolog.

    Nah gyors cigi utána lehúzom még a maradék munkaidőt.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Kezd belé visszatérni az élet így hétvége fele. :C

    Úgy fest kész a kivonatolás, ami nem is baj, mert már nagyon untam. Holnap remélem emberi időben haza tudok érni Paksra, de ez ugye nem rajtam múlik kivéve azt ha buszra ülök. Sajnos ehhez már túlságosan el vagyok kényelmesedve :B

    Az idő is kezd lassan megjavulni, amit szintén nem bánok,mert a cipőmről kiderült,hogy nem igazán vízálló kivitel:)

    Mostanába nem vagyok túl termékeny Blog író,de valahogy semmi érdekes nem történik velem. A mindennapok monoton fogaskerekei lassan, de biztosan ledarálnak. Történhetne valami jó dolog. Rajtam nem múlik,mert én csak várok és vágyakozok.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek,végre!

    Tegnap vettem magamnak egy Motorola W220as telefont, belepakoltam a régi SIM kártyám és nagyon tetszik. 9990 HUF volt a telefon ami szinte ingyen va ha azt veszzük,hogy volt hozzá egy gyári Motorola headset ami magában 4-5.000Ft. Semmi extra se infra se Bluetooth se mp3 se fényképező,de tudja az FM rádiót szupergyors a menüje és nagyon stílusosan néz ki annak ellenére,hogy műanyagból van. Aki leszólja ezt a típust annak úgy kell és vegyen 60-70.000ért telefont egy csomó funkcióval amiből 1et sem használ csak arcol vele.

    Lassan lejár a munkaidő, utána még be kell ugranom postára az Árkádba meg össze kell szednem egyik haverom aki jön velem és anyummal haza Paksra. Aztán lightos kis takarítás+lépcsőház mosás az albérletben és irány haza, majd a hugom gépének szerelése után a jól megérdemelt WOW :C

    Jövő hét után meg 4 nap pihi egyben, amit valószinűleg csak az fog megzavarni,hogy szobafestés lesz 1000el,de az még mindíg jobb,mint a munkahelyen tespedni:)

    Nah még 1 óra és indul a hazaút előkészületei program :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Újabb hét és újabb kör indul a mókuskerékben. Busszal jöttem fel tegnap BP.-re,mert anyumnak még ma valami dolga van Pakson. Nem volt gáz fél 10re már az albérletben vacsiztam. Hétvége nagyon gyorsan eltelt,mondjuk nem csináltam semmit csak WOWoztam. Meg is lett a LVL39. Kövi hétvégén megycsinálom a LVL40et és vehetem a mountot :DD

    Fura volt a reggel. Fél 7 kor keltem és már full viágos volt. Hónap végén meg lehet már órát is állítani. Újra itt a tavasz, csak a nagy meleg kerülje el idén kis hazánkat,mert azt ki nem állhatom. Egyenlőre úgy fest,hogy nem túl izgi hét elébe nézek. A szombati munkanapot tuti kiveszem szabinak,sőtt szívem szerint az egész március 15.-és hetet otthon tölteném, de inkább spórolok a szabival,hogy maradjon a nyárra is. Pont tegnap beszélgettem egyik ismerősömmel,hogy nyáron megint ki kéne mozdulni kicsit. Sártorozni meg miegymás. Nem is tudom mikor mentem utoljára nyáron bárhova is. Ki kellene mozdulnom,mert valahol belül érzem,hogy késöbb nagyon meg fogom bánni a mostani életvitelem. Idén töltöm a 23at és még mindíg nem tudok semmi értelmes dolgot felmutatni az életemben,pedig más ember ilyenkorra már 1 családtot tart el (ezzel nem azt akarom jelezni, hogy én is erre vágyom csak valami azt sugalja,hogy lassan kéne valamit kezdenem az életemmel). Jövőre végzek a sulival is ha minden jól megy utána meg kénytelen leszek a saját lábanra állni, legalábbis szeretnék eljutni oda is. Nem mintha nem szeretnék otthon lakni,de ahogy múlnak az évek egyre jobban kezdi sérteni az önérzetem, hogy eltartott vagyok.

    Akkor kezdjünk bele az év 10. hetébe :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Újabban egyre többször töprengek el azon, hogy miért is vagyunk ezen a világon. Sokszor halljuk, hogy küldetésünk van. Elgondolkodtató dolog ez az már biztos, mert ha így is van akkor mi is az a küldetés és mi történik ha beteljesítjük? Kapunk újat vagy vége?

    Nomeg a mindenkinek rendeltetett egy pár csak meg kell találni. Ilyenkor vetődik fel bennem az a kérdés, hogy akkor az én párom hova a fenébe bújt? És az ellentmondás: mi van ha neki az a küldetése, hogy ne találkozzon velem?

    Lehet kicsit depis vagyok így hét elején, de olyan egyedül érzem magam :O

    A reggel jól indult, szeretek arra kelni, hogy besüt a szobába a nap. Ez valahogy cselekvésre és jó kedvre sarkalja az embert. Ha minden igaz ma feljön anyum pestre így nem lesz olyan keserves a hét 2. fele,mert nem kell egyedül ülnöm az albérletben.

    Ismerkednem kéne, de nem tudom, hogy hol ,hogy és kivel. Fura lehet megint elkezdődik egy ilyen marha korszakom. Sok hülyeségen túlestem már és azt hittem kinőttem, de lehet mégsem. Volt már rocker, utazgatós, nyavajgós, papucs korszakom vajon most mi vár rám :F

    Ha magamelé nézek rádöbbenek, hogy egyenlőre csak egy munka vár rám az asztalomon fekvő anyagnak köszönhetően, de közben csak az jár a fejemben, hogy szeretnék szeretni.

    Azt se tudom, hogy kell ''csajozni'' 1x már sikerült a chat erejével, de mi lett belőle? Mély sebek és annak a tudata, hogy milyen jó szerelmesnek lenni. Ki tudja ha annak idején nem foglakoztatott volna ez a kérdés még mindíg ugyanolyan ember lennék mint azelőtt. Nem ismerném a szerelem érzését és nem is hiányozna annyira. Vagy ez a felnőttéválás része?

    Sok sok kérdés,de a válaszok úgy fest egyenlőre váratnak magokra és marad számomra a nyers papír színű vastag dosszié mely az asztalmon várja,hogy bele vessem magam.

    Túl vagyok az 1000. látogatón is itt a Blogomban. Soha nem gondoltam volna, hogy ez is eljön, bár lehet, hogy 1 valaki olvassa csak és folyamatosan nyitogatja,hogy jobb kedvre derítsen :F :U

    Nah akkor kevesebb depi és több munka. Csak eltelik már ez a hét is.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Reggel óta pakolok a melóhelyen. Kicsit rendet raktam az irodaszerekben,mert már szinte semmit sem lehetett megalálni. Egész nagy rend lett és ez valahogy hozzájárult a közérzetem javulásához. Úgy néz ki,hogy szombaton dolgozom,de megpróbálom kivenni szabinak a jövőhét hétfőtől szerdáig tartó munkaidőt így lenne több, mint 1 hetem otthon. Vasárnaptól vasárnapig. Ha visszajön a főnök előterjesztem az elképzelésem aztán meglátjuk, hogy hogyan reagál. Inkább nem élem nagyon bele magam. A szombati munkanappal jó hosszú lenne ez a hét,de megérné ha megkapnám a 3 nap szabit. :DD

    Anyum tegnap felért BPre. Ő pénteken mindenkéépen hazamegy Paksra,de ha megkapom a 3 nap szabit minden gond nélkül vállalom a haza buszozást:)

    Még van 1 anyag amit be kell fejeznem így most kicsit rövidre fogom. Kicsit antiszociális hangulaban vagyok ma. ;]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Eldöntöttem, a hétfő, kedd, szerdát megpróbálom kikérni szabinak. Így lesz 8 napom otthon. Anyummal megdumáltam és kiderült, hogy lesz mit csinálni bőven. Rendbe kell rakni a lakást,mert nemsokára jön az értékbecslő és ha kinéz valahogy az ingatlan feljebb értékeli ami jó dolog.

    Más: Ma fontos ügyfelet vártunk a bankban nekem kelett felkísérni a vicc az egészben: a portáról ideszóltak, hogy megjött a kliens le is mentem érte. Egy 60 körüli urat vártunk. Ott ült a váróban egy ősz fickó odaléptem hozzá bemutatkoztam és megkérdeztem, hogy ő -e az XY úr a XY cégtől erre kicsit habozva de rávágta, hogy igen ezután felkísértem és kierült, hogy ő az egyik titktkárnő hozzátartozója ''csak'' :W :W . Mehettem vissza Mr. Nagyon fontos úr-ért a váróba, de közben égett a fejem rendesen. Csodálatos, hogy emberek képesek pusztán megilletődöttségből 2 egyszerű kérdésre azonnal igent válaszolni ha azokat a kérdéseket egy öltönyös fazon teszi fel. No comment.

    Jelenléti ív most landolt az asztalomon. Kitöltögetem aztán keresek valami érdekes elfoglaltságot,mert elég kihalt ma itt a terep. Sebaj legalább nem ugrál senki a hátamon. :DD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Tegnap megkaptam a szabit. Holnap még dolgozom,de jövő héten egész héten szabin leszek így 7 nap+e hét vasárnap=8 nap szabi. Alig várom :C Minden nap kb 10 kor fogok kelni :))

    Ma 2ig van meló,holnap meg nagy valószinűséggel délben elengednek minket. Utána metro a népligetig és busz haza.

    Elég ramatyul fest az ég ,de ez nem állhat a jókedvem útjába :) Anyum este hazamegy így egyedül leszek,de szerintem átugrom haverhoz, hogy ne unatkozzak. Holnaptól meg Havaii :R

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szombat

    Az időnek esze ágában sincs megjavulni :(

    Úgy döntöttem,hogy munka után még visszamegyek átöltözni az albérletbe. Ezért kb +2 óra míg haza érek,de gondoltam, hogy a kényelem előbbre való. Így lesz időm átöltözni,merg rendben otthagyni az albit.

    Jó lesz nagyonon ez a 8 nap szabi. Az elejét tuti végig fogom dögleni meg WOWozni utána meg kezdődhet a festés és a nagytakarítás, de nem bánom,mert otthon lehetek.

    Tegnap felhívtam egy régi ismerőst akivel már jó régen nem beszéltem,mert valahogy eltávolodtunk egymástól. Úgy néz ki, hogy a régi szintre fogjuk tudni helyezni a kapcsolatunk. 1. gimnázium óta ismerem az emberkét csak érettségi után ő irány Pécs én meg irány BP és valahogy megszakadt a kapcsolat, de mindenképpen örülök, hogy talán sikerül vissza szerezni egy jó barátot.

    Olvasgatok kicsit utána kitalálom, hogy mivel üssem el ezt a mai munkaidőt.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Megint hétfő!

    Nem tüntem el csak döglöttem otthon ahogy kell :))
    Jó volt a hét otthon. Festettem meg WOWoztam. Ma reggel jöttünk vissza BPre. 6kor indultunk otthonról és 11re értem be melóba a dugó miadt :(

    Érdekes,amint visszajöttem Pestre lehült az idő és esik,mintha azt akarná mondani,hogy tünés haza :)

    A kora reggeli kelés miadt elég fáradt vagyok :((( megyek is leöntök még 1 KVt este meg kialszom magam az tuti. Talán holnap kicsit beszédesebb leszek.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Sikerült kialudnom a tegnapi korán kelést. Este fél 8 kor elaludtam a tv előtt és 3/4ed 7 kor keltem ma reggel. Egész kisimult az arcom :))

    Olyan rossz ilyenkor hoszabb szünet után megint bejönni melóba, mert csak azt várja az ember,hogy mikor lesz vége a hétnek, de a fizetésre meg szükség van tehát adott az ördögi kör.

    Esik a hó/eső erőlködik a tél, de már hiába. Ennek ellenére elég nyamvadt idő van megint. Ez meg csak az ember kedélyállapotának csökkentésére jó :((

    Elég unalmas mostanában az életem nem történik velem semmi izgalmas. A Blogomat visszaolvasva is állandóan kis jelentéktelen dolgokról számolok be,mert nincs miről. Történhetne valami ami kicsit feldobná az életem. Kéne lottózni:)

    Viccet félre téve a gyakornoki időm felét lassan leszolgáltam. El kéne kezdeni visszahangolódni a sulira,mert különben elég nagy sz@rban leszek szeptemberben.

    Elütöm valahogy az időt ebédig. Kezdek éhes lenni. ;]

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Türelmesen várom a hétvégét.
    Tegnap este elmentünk az Auchanba vásárolni. Vettünk egy 4 KGos füstölt parasztsonkát, hazavittük elkezdtük feldarabolni, hogy 1 részét lefagyasszuk erre kiderült,hogy büdös :((( . Szavidő megnéz: 2007 Április 18. Cimke előkapar: Magyar Termék valami Balatonia hús. Blokk előkapar tűz vissza a vevőszolgálatra. Most jön az érdekes rész: az odaúton már jól felhecceltem magam,hogy úgyis megpróbálnak majd elzavarni. Odaérek mondom mi a bajom a vevőszolgálatos nő elkéri a blokkot nyitja a kasszát vissza adja a vételárat és elköszön. Szóhoz sem jutottam szinte. Most vagy látta a fejemen,hogy full ideg vagyok és azért nem akart kötözködni vagy nem én voltam az első aki visszavitte a hírös akciós parasztsonkájukat. :F

    Kár érte,mert iszonyú gutszán nézett ki és amíg nem vágtuk fel atom jó illata volt. Véleményem szerint a rövid érlelési idő miadt büdösödhetett meg a közepe,mert végülis ez egy 8KGos sonka fele volt. :( Lényeg a lényeg vacsira maradt a főtt tojás vajaskenyérrel és tormával. Éljenek a multi cégek,de legalább a pénzt visszakaptunk minden gond nélkül.

    Nagyon gondolkodok egy új gép vásárlásán,mert most még egész jó áron el tudnám adni a jelenlegi konfigom,de mindíg arra a következtetésre jutok,hogy nem használnék ki a jelenlegi aktivításommal egy nagyobb gépet és valószinűleg mire oda jutnék,hogy kihasználjak egy 200K körüli konfigot addigra egy sokkal komolyabb hardware-t vágnak hozzám ennyiért.+nem fogom a fejem a falba verni,hogy most bevásároltam.

    Unom magam rendesen. Most,hogy felmondott az egyik kolegám már beszélgetni sincs kivel ha éppen nincs dolgom,mert a másik velem egy irodában lévő kolega nem túl beszédes.

    A percek óráknak tűnnek és nincs igazából semmi ami hajtana előre. Változtaton kellene az életstílusomon,bár ezt már vagy 1 éve szajkózom. Talán 1 év múlva el is jutok oda,hogy tegyek is valamit ennek érdekében. :)

    Nah olvasgatok kicsit és közben arra gondolok,hogy holnap után mehetek haza :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Úgy néz ki, hogy megint új albérletbe költözünk kb. fél hónap múlva. Uncsi már ez a jövés,menés. Még nem is láttam az új helyet,de anyum ma befizeti a foglalót :( Bár ha jobban belegondolok szar helyre úgyse akarna beköltözni. Nagy valószinűséggel az internet is megoldható majd ott, akkor viszont tuti hozm fel a gépem BP.re. Az telán minőségi változást fog kieszközölni az itt töltött napjaimban. :))

    Hugom megint bénázik, otthon lekapcsolt a gázkazán,mert alacsony a víznyomás. Képtelen volt újratölteni(megjegyzem ehhez a kazán alján lévő csapot kell kinyitni kb fél percig) így nem tud fűteni és nincs melegvíz. No comment és az egészben az a legszörnyűbb,hogy már 18 éves és ilyen szerencsétlen akkor mi lesz vele késöbb az életben. :W

    Holnap végre megint mehetek haza. Egyik ismerősnek kell szereznem holnapig valami használt CRT moncsit 20 alatt. Találtam is de aki árulja nem veszi fel az általa NON-STOP-nak megnevezett telefont.

    Egyedül üldögélek itt az irodában,mert a kolega házon kívül teszi a dolgát. Kicsit fura ebben a nagy csöndben üldögélni,se a telefon nem csörög,se a nyomtató zakatolásaát nem hallom. Asszem meg tudnám szokni némely napon ezt a csendet :)

    Tegnap megnéztem az egyenlegem és kiderült,hogy 25K van a bankszámlámon :Y és csak jövőhét vége fele jön a fizu :(((

    A mai nap teljen el valahogy és akkor a holnap már cska egy fél napot kell kibírnom, nomeg hétvégén a festés befejezését, bár egyenlőre abból sem tudom,hogy mi lesz.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Borongós,esős :(((

    Még 4 és fél óra és végzek :DD utána albérlet takarítás és ha minden jól megy 6 körül indulás haza. Tegnap anyum megmutatta az új albérletet. Egész pofásan néz ki és jó csendes környéken van. Bentről sajnos nem tudtam megnézni,mert nem értük utol a tulajt telefonon,de egy biztos 80m2 tehát el fogunk férni bőven. A gépem is felköltöztetem és beköttetem a netet. Azon gondolkodok, ha átköltöztünk lehet szétbontom és darabokban eladom a gépem addig meg használom hugomét amíg újra összeáll nekem 1 konfig.

    Pénteken mindíg lassan telik a munkaidő :( tegnap néztem a TVben,hogy 2012-re át kell álni minden adónak itthon is digitális műsorszórásra ami jól hangzik,bár ki tudja hogy hol leszek én már 5 év múlva :U

    Remélem hétvégére megjön a jósolt hideg,de napos idő,mert akkor rendbe rakom az autót. Ráférne már,persze csak ha kész a festés.

    Na találok valami elfoglaltságot a munkaidő végéig,mert most elég nagy a punnyadás. Aki munkával láthatna el az vagy szabin van vagy tárgyal, így marad a láblógatás :DDD

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Túléltem a hétvégi festést,de mikor 3,5m belmagasságnál a mennyezetfestés következett lepergett előttem az életem :DDD . Nem vagyok egy tériszonyos típus,de az a létra eléggé katasztrófa volt, mind1 ha lassan is de elkészült. Hétvégén le kell pakolni a kész szobába és ha minden igaz 1 hónapra leállunk az otthoni munkákkal. Utána szép komótosan indulhat a maradék helyiségek festése.

    Most tudatosult bennem,hogy ma kelett volna leadni a 3. learning planemet a suliba. A héten pótolnom kell. Nah majd valamikor elugrok a suliba.

    Még 1 kolega bejelentette ma távozási szándékát. Főknökúr pozíciója kezd meginogni, amióta kinevezték a 3. ember hagyja el a bankot. Nem is beszélve arról,hogy ezenek az embereknek már 8+ év munkaidőt igazoló lapjuk van/volt itt a bankban. Ezt elnézve nem hiszem,hogy a főnökúr hosszú életű lesz, bár nem is bánom,mert tényleg minősíthetetlenül viselkedik.

    A hét vége felé megint 1 edül leszek,mert anyumnak előbb haza kell utaznia, így pénteken marad a busz, bár most így belegondolva lehet,hogy elintézem a sulit csütörtökön. Pénteken meg bejelentem melóhelyen,hogy be kell mennem a suliba és így csütörtök este stikában haza húzhatok ;]

    Majd kialakul,attól függően hogy mennyire szabadul el itt a munkahelyen a pokol.

    Szép idő van a fenének sincs kedve egy irodában ülni. Szívesen kimozdulnék egy kicsit sétálni valahova. Nah majd ebédidőben megyek egy kört. Meg kell csinálnom az osztály ellátmány rendelését és kb nem is látok más értelmes munkát a mai napra.

    Várom már,hogy átmenjünk a másik albiba és felhozhassam a gépem BPre. Talán úgy nem fog ennyire idegelni ez a város. A héten megpróbálok beújjítani egy alaplapot ami kezeli a dual channel memóriát és a 8Xos AGP-t. Remélem összejön,mert akkor hétvégén még egy windows telepítés is kell. Most nem is bánnám,mert az utóbbi időben belassult a gépem.

    Összeütöm azt a rendelést.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Szép,langyos idő. Szeretem a tavaszt :)

    Tegnap nem volt az albiban net:( Így este megnéztem az elemi ösztönt. Pontosabban elaludtam rajta. Vettem tegnap egy alaplapot: MSI K7N2 Delta L. 3000HUF volt pénteken kipróbálom,mert úgyis winfost akartam újratelepíteni, így legalább lesz értelme. Ha nem jó akkor így jártam csak nehogy agyonüssön valami hardware-t ha hibás. Reggel az örs felé tartva( 76os busz) a buszos egy irdatlan nagy fékezésre kényszerült ezzel elősegítve az utasokat, hogy megtapasztalják a gravitáció hátrányait. Utána megkérdezte,hogy esett -e valakinek baja,majd kinyitotta a busz ajtaját és leordította az őt fékezésre kényszerítő autós fejét. Érdekes látvány volt,de csak egy szóval jellemezném: BUDAPEST.

    Mennék már haza, unom a hetet. Reggel óta nem sok dolgom volt így nyomtattam a full OEM alaplaphoz egy kézkönyvet,mert MSI-hez még nem volt szerencsém és nem akartam elb@szni a beszerelést+ a külömböző LED-ek bekötését. Ezzel el is telt a délelőtt. Lassan kaja utána valszleg autókázhatok ki egy ügyfélhez,de nem baj,mert legalább kimozdulok egy kicsit a Bankból.

    Várom már,hogy átmenjünk a másik albérletbe. Unom,hogy csak hétvégén kerülök a gépem el, pedig hétközben is telne rá az időmből,hogy pl este megnézzek valami filmet vagy játszak 1-2 órácskát.

    Lehet nagyon függő vagyok,de engem ez kapcsol ki. A PCm.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Folytatódik a tavasz :R

    Ma eléggé eseméyntelen napom volt. Most jöttem meg a ''gyakornoki klub'' néven futó céges rendezvényről aminek a célja havonta, hogy összeszedje a bank gyakornokait egy kis eszmecserére. Nem volt nagy szám,de hozzájárult, hogy kicsit kikapcsoljam az agyam.

    Ha minden igaz ma este megy haza anyum így a hét hátralévő részét egyedül töltöm. Nem vagyok nagyon feldobva a ténytől. Holnap már csütörtök a pénteket meg reményeim szerint le tudom rövidíteni a suliba látogatás idejével, így talán hazaérek olyan délután 6 körül. A gép szétöntést az új alaplap miadt szerintem inkább szombatra hagyom addig is lesz időm kicsit gamelni. Lehet veszek ma egy új házat is. Nemtom,körülnézek.

    Tegnap hazafele megettem a 2007es év 1. fagyiját. Jó volt nagyon igaz csak 2 gombóc volt,de akkorák, hogy kb 20 percig eszegettem+sétáltam egy kicsit a kellemesen meleg napsütéses délutánban.

    Jön a húsvét is,de csak a 3 napos hétvége miadt várom, mivel nem utazunk sehova. Meg kellene már látogatnom apumat. Már majd 3-4 éve nem láttam, bár ez nem csak az én bűnöm :(

    Passziánszozok 1et winfos módra aztány irány PC házakat nézni, hátha megakad valamin a szemem.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Szar idő,szar a kedvem is + az ilyeneketől hányingert kapok: [link]. Sok kis nyamvadt 14éveseket valahogy le kéne tiltani a fórumozásról.

    Ma este úgy fest,hogy hazamegyek anyummal. Tegnap megvettem az új házikómat [link] nagyon megtetszett élőben,kiderül majd holnap, hogy milyen könnyű szerelni.

    Hétvégén pakolás lesz 1000el a múlt hétvégén befejezett szobába, de azért arra is fogok időt szakítani,hogy darabokra WOW-ozzam az agysejteimet:)

    Jövő hét vége meg húsvét. Tespedés otthon ha előre kell jeleznem az ünnepet, bár attól nem kell tartanom, hogy nem akad valami jó kis ház körüli tennivaló. Lassan telik a hét. Közelít a főnök már hallom a hangját, tehát ....vége....vétel.

    Back to work.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    A hétvégén végre befejeztük a földszinti nagyszobát a festés kész és a szekrénysort is lepakoltuk az emeletről (nem kis meló volt).

    A múlthéten vett alaplap kontakt hibás volt így a héten visszacserélem:( Berüházok egy intel lap+prociba asszem és utána leállok a gép baszirgálással egy időre. WOWban meglett a LVL 55. A gépem meg szétborítva otthon várja az asztalon,hogy péntek este összerakjam. Tehát mozgalmas hétvége volt. Busszal jöttem fel BPre tegnap este,mert anyumnak még dolga akadt otthon. Ma este vagy holnap ő is jön fel BPre. A hétvégén állítása szerint nem tervez semmi otthoni téblábolást, így előreláthatólag lesz egy tényleg nyugod hétvégém a húsvét kapcsán. Nem is bánom. Csak annyi dolgom lesz ,hogy rendbe rakjam a szobám és összedobáljam a gépem.

    Már most hazavágyok :O , talán az új albérlet javítani fog a konfort érzetemen, főleg hogy lesz net és gépem is felköltözik. 2 hét és költözünk át. Még belülről nem láttam,de a külseje alapján nagyon bizalomgerjesztő.

    Végezetül a tervezett új lapom [link] és procim: [link].

    Lehet túl sokat foglalkozok a gépemmel,de én így érzem jól magam ebben a világban és addig se nyűglődök ,hogy egyedül vagyok.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Tegnap bevásároltam az alaplap maradt a proci ez lett: [link]
    Pénteken irány haza és beszerelés+telepítés.
    Reggel eljöttem kabát nélkül. Nem bántam meg,mert nem fáztam és meló után hazafele tuti, hogy így is melegem lesz.
    Most beszéltem anyummal ma este jön fel BPre,de csütörtökön este haza is megy így pénteken marad a buszozás hazafele viszon időben hazaérek és még világosba össze tudom pakolni a gépem és estére tudok menni WOWozni a többiekkel :C

    Még csak kedd van, de alig várom,hogy hazaérjek. Ma talán befejezik a konyhánkat otthon és akkor már csak 2 szobát kell majd gatyába rázni, hogy végleg végezzünk a belső munkálatokkal. Nem hittem volna,hogy valaha teljesen a végére érünk, de ahogy közeledik a befejezés pillanata egyre jobban tudatosul bennem,hogy megérte vele kínlódni,mert nagyon szép és otthonos lett/lesz.

    Reggel munkába jövet hallgattam a Danubiust a mobilról és darabokra röhögtem magam. A téma ez volt: Mi lenne ha a zombik ellepnék a földet? Gondolhatjátok,hogy fuldoklottam a röhögéstől fülhallgatóval a fülemben a HÉV-en. Tuti hülyének néztek,de jól indult a reggelem.

    Hétvégén tuti nem úszom már meg az autó takarítást :(
    Nah irány csinálok valami hasznosat is.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Nyomi idő van megint. Csöpög az eső. Kaptunk új kolegát, középkorú hölgyemény. Szimpinek tűnik.

    Úgy néz ki mégis megúszom a pénteki hazabuszozást,mert anyumnak nagy valószinűséggel dolga akad még BPen és így pénteken délben akar hazaindulni, ami nem is lenne rossz,mert akkor 2-3 körül haza is érnénk.

    Még a holnapi egész nap és utána remélhetőleg a húsvét miadt csonkított péntek várható( értsd munkaidő 12ig tart 14 helyett). Sikerült elfeküdnöm a hátam,hurrá. Ez mindíg 2-3 nap míg teljesen rendbejön.

    Próbálom értelemesen elütni a munkaidőt és várom a hétvégét.
    Back to work......

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    Az utolsó teljes nap a héten. Nem is bánom az igazat megvallva. :D
    Még nem derült ki,hogy holnap busz vagy autó lesz hazafele,de nem is izgatom magam marja,mert ígyis-úgyis hazaérek legkésöbb 4re :DD

    A tegnapi nap elég gyorsan eltelt,mert az új kolegina kapcsán volt mit csinálni rendesen. A mai nap is telik rendesen. Sokkal jobb ha az embernek van mit csinálnia és nem csak néz ki a fejéből és várja a munkaidő végét.

    Nagyon kiváncsi leszek,hogy mit fog számítani a Pentium D proci a gépben. Tegnap rendeltem Hammontól egy Sapphire X1950GT-t jövőhéten kiderül,hogy lesz-e belőle valami. Azzal már elég keményen odab@szna a gép:) Jön a szép idő a hétvégére. Lehet majd autót takarítani.Sebaj ráfér már rendesen.

    Még fáj a fogam 512RAMra,de nem kéne tovább költekeznem. Elherdálom minden megtakarított pénzem lassan.

    Inkább a munkára koncentrálok ,mint a hétvégére. Irány dolgozni.... :))

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Kedd

    Jó pár napot kihagytam a hosszú hétvége miadt. Eltelt gyorsan ez a 4 nap (ellógtam a pénteket). Pénteken meg költözni kell az új albérletbe. Jövő héten szerintem hozom fel a gépem BPre. Valahogy nem tudtam átérezni ezt a nagy húsvéti hangulatot. Talán azért nem,mert nem volt családlátogatás, se semmi. Ami viszont volt: 4 nap nyugiban otthon. Ez szinte felbecsülhetetlen. WOWoztam szinte egész nap+filmet néztem és sokáig aludtam :) (Lvl 60 Drenai mage 2200+Frost Bolt crit :Y :DD )

    Fura volt reggel ''időben'' felkelni. Kicsit el is aludtam,de nem volt gond, de a korán keléstől már 4 nap alatt el lehet szokni ezt az is mutatja,hogy kb mindjárt bealszom itt a gép előtt. Reggel volt melóm rendesen így repült a munkaidő.

    Már kedd van és így rövidebb lesz a hét is. Ez pozitív. Az idő is jó, süt a nap. Ezen kívül viszon szivem szerint világgá mennék menten. Valahogy olyan furán semmihez nincs kedvem. Rossz dolog mikor az ember úgy érzi, hogy nincs ami motíválja ami felé haladjon. Tipikusan hétfői hangulatom van. :(

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Szerda

    Iszonyú fáradt vagyok,egyszerűen nem vagyok képes kialudni magam. Tegnap este megnéztük az új albérletet. Egész elfogadható csak a sok öreg koszos szőnyeget kell valahova elpaterolni belőle.

    Tegnap elvitték a régi procim. 3 hónap alatt 2000Ftot buktam rajta. Sebaj lényeg,hogy visszajött egy kis pénz. Még az alaplaptól meg a hangkaritól esetleg a Codegen háztól kellene megszabadulnom.

    Alig látok ki a fejemből. A marha üzemeltetés fűt a melóhelyen és ugye kötelező az öltöny+nyakkendő és csak azt érik el vele,hogy tényleg el fogok aludni. Mindjárt fel is hívom őket és reklamálok. Még a rohadt radiátorokról is levették azt a nyavaját amivel el lehetne zárni őket. Én mondom itt valakinek nagyon félrecsúszott valami.

    Péntek este költözés az új helyre. Nem tudom eldönteni,hogy mi legyen a gépemmel. Ha felhozom BPre akkor nem fogok hazajárni Paksra. Kéne egy jó laptop,de nincs rá 300 ezrem. Azt meg most puskáztam el,hogy építek egy második gépet,mert a procit tegnap eladtam. Majd kitalálok valami kompromisszumos megoldást.

    Nah megyek leüvölteni az üzemeltetés haját.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Csütörtök

    A múlt héten Hammon mesteről rendelt X1950GT-m nincs készleten így ezt isteni jelnek veszem és egyenlőre leállok a gépfejlesztéssel. :R Nem is bánom igazán,hogy nem jött meg,mert az X800GTO-m lazán visz mindent az új procival.

    Tegnap úgy elaludtam mindha muszály lett volna. Reggel 7 körül térem magamhoz,de az igaza megvallva már rám is fért rendesen a pihenés. Holnap 5től pakolás az új albérletbe valamikor éjjel talán haza is érek Paksra.

    Gyorsan eltelt ez a hét,de nem is bánom. Az időjárás viszont nagyon kellemes volt. Tegnap is hazafele sétáltam egy nagyot. Szeretem a tavaszt, nincs az a nagy meleg,de kellemes a levegő és mindenki örül a napsütésnek.

    Ma okosan otthon hagytam a telefonom így érdekes lesz találkozni az emberkével aki elviszi ma a régi alaplapom. Le kell egyeztetni munkahelyről rendesen és akkor nem lesz gond. Úgy néz ki a hangkarim is elment. Azt holnap adom át. Ezzel egy időre le is zárom a hardware kereskedelmet. Esetleg még meghirdetem a régi ATXes házam. Talán elviszi valaki.

    Fel is adom a hirdetést és megyek kitalálom,hogy hogyan töltsem hasznosan a munkaidőt.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Péntek

    Reggel 8:30 óta fénymásolok most végeztem vele. F@asz@ nap volt :W :W
    Megyek átadom a hangkarit utána irány költözni. Remélem azért éjfél előtt hazaérünk. Ez a mai nap nem a legjobb a héten. Össze is pakolok és elindulok,hogy haladjon a délután is.

    Time is the fire in which you'll burn.

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Múlthét pénteken megtörtént a költözködés az új albérletbe ami jóval nagyobb,csendesebb,világosabb és ugyanazon az áron van tehát jobb :)) Ki kell rendesen takarítani annyi vele ez össz bibi. Ez a művelet nagy valószinűséggel ki fogja tölteni a hetem szabadidejét. Tegnap bussza jöttem fel,mert anyum csak kedd este vagy szerda reggel jön. Este még 10kor nekiáltam felmosni,mert nem volt hangulatom szutyokban aludni. A szekrényt is kimostam,hogy reggel ne dobozokból kelljen öltözni. Egész jó lett utána a komfort érzetem.

    A hétvége szinte eseménytelenül telt. WOWoztam, meglett a LVL 63 meg egyik ismerősöm szervezett egy kis kerti grillparty-t ami határozottan jól sikerült annak ellenére,hogy egy tál sült húst sikerült kiborítani az udvaron :DDD. Sebaj lemostuk és ment tovább a kajálás. Szép volt az idő is és jó volt kicsit kimozdulni a gép elöl. Jót beszélgettünk és gyorsan eltelt a délután.

    Tegnap olyan ótvar bussza jöttem vissza BP-re,hogy öröm volt leszállni róla. A sofőr közölte,hogy tele van a csomag tartó és nem lehet berakni alulra a csomagokat. Kicsit furcsálottam,mert tele volt csomagokkal a busz folyosója,de mondom ez van. Aztán mikor felért a busz a Népligetbe kiderült,hogy valami maszek fuvart csinált a buszos,mert megjelent 2 fickó kis kocsikkal és kb 10-12 ládát pakoltak ki a busz csomagteréből. Utána ahogy jöttek el is tüntek. Igazából elmegy a búsba az ilyen buszos. No comment.

    Beszéltem haverom báttyával és elviszi a VGAm így elmegyek ma egy Sapphire X1950GTért és ezzel minimum 1 évre berekesztem a gépfejlesztgetést.

    Szép az idő jó a kedvem is,most néztem az étlapot és az ebéd is jó lesz. Az egyetlen dolog ami zavar az az,hogy szombaton dolgozni kell. Lehet megoldom valahogy. Aztán itt a május elseje 4 napos munkaszünettel :R

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák