Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz mehabe #48 üzenetére

    Én inkább meló mellett játszok, úgyhogy kihagyom :D

    Buildek igazából játékstílus függvényében változnak, mit szeretsz, és jól alkalmazod hozzá a stratégiát vagy sem. Én inkább a drónos mókákat szeretem, néha cannon is játszik, tow az még mindig király, de nem vagyok egy precíziós műszer, úgyhogy wasp, cricket, drónok főleg, meg persze a meelee buildek jönnek be. Buzzsaw, spear-ek, harvester, ilyesmik kerülnek fel, azokkal jól szórakozok.

    Urán a maxos cuccokhoz kell, a narancssárgákhoz. Csak engineer alatt van ilyen, három fegyverhez, scorpion firebug meg a tüzes hordós cucchoz. Darabjához vagy 600 vagy mennyi, azért megy drágán. Sok kell és keveset tudsz szerezni.

    Hűtésre cooler és radiator van. A coolerek ha "túlmelegedés" utáni időszak idejét csökkenti amire tudsz megint lőni, a radiator pedig a "túlmelegedést" tolja ki, többet tudsz lőni mielőtt meg kell állni. Mindkettő stackelhető. Pl két charged radiatorral az mg-k iszonyat mennyiséget dolgoznak amire túlhevülnek, van erre egy build pve cooler néven próbáld ki aztán látod is.

Új hozzászólás Aktív témák