Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Bocsánat, hogy idetolom a postot, de mint korábban is volt már indok, az érdeklődők itt vannak. :U
    Nekem szinte a megvásárlás óta front+közép+bass van csak bekötve, a többi hangfal szekrényben pihen. Alaplapról volt megtáplálva minden esetben. Amit eddig hallgattam vele, nem volt rá panaszon. Egy gondom van vele, két gyerek mellett már túl sok ez a kis panellakásba. Ha valaki igényes befogadná, és meg tudnánk egyezni az árban ... :R

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Azt esetleg megtudná valaki mondani, hogy az asztali távirányítóból hogyan lehet a mikrofon jelét átvinni a számítógép hangkártyájába?

    Csak mert azzal a problémával küzdök, hogy mikrofonos fülhallgatót használva vagy mindig be kell másznom a asztal alá/polc/mögé, hogy az alaplapra tudjam dugni közvetlenül a mikrofonos fejhallgatót, vagy ha az asztali távirányítóba dugom be a fülest és a mikrofont, akkor az erősítő frankón erősíti a saját hangomat, de a számítógépbe ( ala TS3) nem jut el a beszédhangom)
    A mikrofonos fülesnek meg nem ér el az egyik csatlakozója a gép hátuljába a másik meg az asztali távirányítóba együtt.

    Kérdés, hogy ilyen esetben az asztali távirányító sztero jack csatlásán (fehér színű dugó, ami a mélynyomó hátuljába megy) milyen jel megy az erősítőbe? Átdughatom a hangkártya bemenetére fixen, és használhatom utána a távirányítón a füles és mikrofon aljzatokat rendesen?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Sziasztok!

    A satellitekből az egyik első és az egyik hátsó már nem szól, a többi működőképes. Bontásra, alkatrésznek vagy esetleg megjavítási szándékkal kell valakinek? A satellitek működnek, a hátsó és az oldalsó pár valahol szekrényben van évek óta...

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák