Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz wjbhbdux #55621 üzenetére

    CS mikor halt meg? Gyakorlatilag mióta létezik CS folyamatosan felfelé ível az esport.

    1.6 korszakban hol volt 500-as vagy milliós prize pool? Sehol. Sőt amennyire tudom 1.6-ban a tető 100k-s prize pool volt. Most 1M-nál járunk. Hol voltak ilyen szintű rendezvények?

    Elég előkeresni pár poros videot Heaton-ékról. Kb ICL színvonal. Ma pedig egy fél stadiont simán megtöltenek emberekkel ÉS mellette online is nézik alaphangon fél millióan.

    Ez most egyébként is rosszkor jött.
    - Az NA scene kb lemondott ezekről a tornákról, így a nézőbázis is megcsappant, a nekik túl korai időpontról nem is szólva.
    - Az EB nagyon sokat kanibalizált a nézőkből. Ha két dolog pörgött egyszerre én is inkább az EB-t néztem, hiszen az 4 év múlva lesz, míg major lesz fél év múlva.
    - Bárhol lehet nézni valóban, de minek? Egyrészt az aug közepe nem főszezon már nyaralás szempontjából, míg a július eleje nagyon is az. A fiatalabb korosztály akik a nézőbázis jelentős részét teszik ki, nem biztos, hogy 2-5GB-os mobilnet csomagokkal rohangálnak. Meg amúgy is a francnak van kedve telefonon nézni. Ok tableten még követem, de telefonon már csak ha nagyon muszáj.

    A háttérben húzódó média és befektetői háború nem hinném, hogy nagyban befolyásolná a dolgot. Ha valaki kihullik jön más a helyébe, csak némi tőke kell, ami látva az irl tömegeket simán megtérül.

Új hozzászólás Aktív témák