Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slystyle

    őstag

    válasz pr1mzejEE #5413 üzenetére

    Én is anno sokat állítgattam, de mikor elkezdtem Cry2-vel komolyabban játszani, akkor döntöttem úgy, hogy lentebb kell adni az 5600dpi-ről meg a 25-ös in-game sensiről. Már el se tudnám képzelni, hogy hogy tudtam úgy játszani. Havonta vettem mindig vissza 1 ezrest meg állítottam in-game is.
    Cry2-ben végül 800/3-on kötöttem ki, aztán Cry3-ben meg valamit nagyon elrontottak sensit illetően, amit később pár paranccsal lehetett korrigálni.
    Végül Cry3-ban 810CPI lett az érték (egércsere is volt közben), 3,5-es in-game és 0,8-as ADS sensi.
    CS-ben kicsit még finomhangolnom kellett, ugyebár minden játékban szinte különböző a FOV, stb és kilyukadtam 810CPI/1-es in-game mellett.
    Mindezt kb 1,5-2 év leforgása alatt értem el, mert ha egyből váltottam alacsonyra, akkor nagyon rossz eredményeket értem el.
    Ha fokozatosan tanuld be az alacsonyabbnál alacsonyabb értékeket, akkor a pontosságot még nagyobb lesz és akár a 180-as rántások se fognak gondot okozni.

    TheSilencer: Úúúh, add nekem a WO ládát. :D Már 3-4 napja vettem egy kulcsot, mondom hátha ezzel is szerencsém lesz, mint az új esports ládával (Blue Laminate Factory New-t sikerült kiszednem belőle), de csak nem dob a fránya játék, csak értéktelen skin-eket.
    Amúgy a skin-eket megtarthatod, cserélheted vagy akár el is tudod adni. A kártyákkal is ez a helyzet vagy pedig ha kell CS-s kitűző, akkor még cserélgetsz vagy eladsz-veszel kártyákat, míg 5 különböző nem lesz és abból lehet CS-s kitűzőt készíteni. Bővebben itt olvashatsz róla.

Új hozzászólás Aktív témák