Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • had423

    aktív tag

    válasz GabN73 #54027 üzenetére

    Well said. :R
    Sokszor supremeben is elég kaotikus a helyzet. Rombolják a morált sokszor olyanok is, akik egyáltalán nem seggfejek alapjáraton, csak egy kalap alá veszik a "randomokat". Nekem szerencsém volt mondjuk, mert eddig szinte mindig tudtam ismerősökkel menni. Egyedül nem nagyon éri meg.

    Amúgy mindkét oldalnak könnyebb lenne tovább görgetni, ha nem szarnak meg agyhalottnak hívnátok egymást. Nem vagyok én se szent, de ez még mindig a prohardver, nem mm chat.

  • sikalisk

    tag

    válasz GabN73 #54027 üzenetére

    Sosem voltam a haverod, de ne törődj vele.

    Sehol nem áradoztam a supreme szintről, mondtam egy példát, mondhattam volna globalt is, pont azért említettem a supremet, mert az úgy vélem akárki számára elérhető, aki megfelelő időt szán a játékra, nyilván könnyebb mint a global.. Folyamatosan randomozok, mert elég hektikus az időbeosztásom, az égvilágon semmi gond nincsen, nyilván nem premade, de egy átlag premade sem egy nagy szám, ahhoz, hogy minőségi legyen a csapatjáték összekell szokni. Nyilván akad néha egy-egy hülye, de ha a saját játékomra koncentrálok és nem azon füstölgök, hogy a társam milyen béna, és nem kezdem el TK-gatni, csak mert nem tetszik a játéka, akkor általában hozzuk a köröket. Rengeteget hibázok és soxor az én hibáimon úszik el a meccs, nem az orosz elvtársakén, ha pedig ők hibáznak istenem, belefér, nem lehet mindig nyerni.

    Érdekes, hogy sok olyan dolgokat szűrtél le eddig rólam amiről nekem fogalmam sincs, nem tudom, honnan szülted ezeket a légből kapott hülyeségeket, de, ha elárulod mit szívsz, talán könnyebben megértem.

    Ember vagyok én is, még is van annyi eszem, hogy nem az ellenfelet szidom, ha lelő, vagy ha te leülsz kártyázni, elmész focizni a haverokkal (live) és kikapsz, akkor is elkezdesz anyázni? Ja nem, mert ott talán még orrba is gyűrnek.. Érdekes, hogy mikor lemegyek a haverokkal focizni, akkor mindenki előzékeny és jófej, persze negyvenes korosztály, de neten keresztül majd mindenki elfelejti, hogy Emberekkel játszik.

    Azért nem görgetek tovább, mert ha csak egy ember is végig gondolja amit írok, már volt értelme. Aki meg fröcsögni akar, az úgy is megtette eddig is.

    [ Szerkesztve ]

    univerzum < emberi hülyeség

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz GabN73 #54027 üzenetére

    Még sokszor szerintem a rang se feltétlen számít amúgy.
    Pl sokszor van, hogy single kalaként (és pl leggyengébb rangként a csapatba) nem én végzem az utolsó helyen, és néha néha 1v3 v 1v4-et is sikerül lehoznom.
    Plusz aki nem teheti meg állandóan, hogy haverokkal játsszon mert nincs szabad közös időpont, vagy család van, vagy tök mind1 mi az ok, és egyedül vagy csak 1-2 emberrel játszik, nehezen vagy csak rohadt lassan tud szintet lépni felfelé, pláne ha a haverok is a saját rangja körül mozognak, és nincs az hogy húzzák a magasabb rangúak magukkal.
    Ettől viszont még simán játszhat jól.
    Az alábbi kép pl. 5-ös baráti mix, be be szoktam hozzájuk ugrani, néha 10-es mix is van, és jobb szeretek járni hozzájuk mert élvezetesebb mint sem MM-elni.
    De ettől függetlenül nekem is sokszor van, hogy egyik mapon toppba lövöm magam, következő mappon meg csak forgolódok mint koca a jegen, meg kb semmit nem ad be.

    De pl volt olyan is a múltkor, hogy szintén ugyanezzel a csapattal olyan simán hoztunk 3 versengőt is, hogy 2-3 köröket hozott az ellen, és rangban meg eléggé ott voltak ők is.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák