Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz nugat #33716 üzenetére

    Cevo-val az a baj, hogy mivel ingyenes, vonzza természetesen a gyökereket is. Simán lelépnek, mert nincsen semmi komoly következménye. FaceIT-n ugyanez a helyzet. Ezzel kb. el is döntik a következő pár kört, amíg nem jön valaki a helyére...

    Én esea-n játszok, ott is szoktak megjelenni furcsa egyedek, próbálom magamat ahhoz tartani, hogy csak este játszok ott, mert reggeli és délutáni időszakban katasztrófa szintű meccseket szoktam tolni, ha egyedül megyek. Sosem vagyok topfragger, de általában azért meglövöm, és tudok infózni is. Hozzáteszem a meccshez azt, amit tudok. Szóval még azt sem mondhatom, hogy mindig rajtam megy el a meccs. :D Premade nélkül a cevo és az esea is igazi lutri. Legalábbis én ezt tapasztalom. Cevo-n nem játszottam túl sokat mondjuk, az tény. Esea-n pedig tavaly kezdtem el játszani. Mindenhol vannak toxic mentalitású emberek, szóval nem igazán lehet kivédeni, ha egyedül mész. Ez csak egy játék, és néha olyan komolyan tudják venni, mintha pénz lenne a tétje. :D Pedig nincsen értelme ennyire véresen komolyan venni, erre már rájöttem saját magam is. :) Élvezni kellene, de az ember csak akkor élvezi, ha meglövi, amit kell. Sajnos nem mindig jön ki úgy a lépés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák