Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz b05co #23387 üzenetére

    Szóval te a velem való vitát hozod fel példaként, amit megmásítasz. Semmilyen két hónap nem rémlik, én legalábbis ilyet nem hoztam fel, az biztos, ráadásul rohadtul nem csak a NIP-ről volt szó, hanem csak sima példaként említettem, mert a skinjeiket is figyeltem.
    A politikát meg hanyagoljuk, mivel a fórum szabályzata tiltja az erről való diskurzust. Nem véletlen, hisz végtelen vitákhoz, veszekedésekhez, kitiltásokhoz vezetne, ami tönkretenné az egész fórum színvonalát.
    Amióta van fogadás, azóta van bunda. Van ahol szankció követi, van hol nem. Természetesen ha nincs szankció, akkor sokkal kecsegtetőbb a bundázás felé fordulni.
    Nem csak skinekről kell beszélni, hisz a saját példámból tudom, hogy valódi pénzre is lehet cserélni egy kis türelemmel és fifikával.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz b05co #23387 üzenetére

    Istenem, akadj már le erről a NiP-ről. Nemcsak róluk van szó, ha még esetleg pont ők is lettek kiemelve... Mondhattam volna a vP-t is példának.

    "Most meg ilyen nagyvonalúan legyen neked igazad duma lol :D Hát még jó hogy nekem van igazam, ez nem is eldöntendő kérdés. Nem is értem hol itt a vita?""

    Nem értem, hogy mi a reteknek jársz fórumra, ha csak a saját igazadat tudod egyfolytában mantrázni. De hagyjuk, úgysem fogjuk meggyőzni a másikat.

    "Én ettől nem alszom nyugodtabban, csak rohadtul lefáraszt, hogy ebben az országban mindenki ferdít, meg mást mond, meg megmásít és félrebeszél. Szokjatok le a mellébeszélésről pls."

    Ezt hívják terelésnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák