Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b05co

    tag

    válasz Coccolino_O #22238 üzenetére

    Most nem a személyeskedés részét erőltetném, de nyilván aki olyan lát bele a meccsekbe, hogy egy Friberg nem tud lőni, az talán nem is érti igazán mi ennek a lényege. Több száz meccset végignéztem már GO-ban is, de még hasonlót sem láttam ahhoz, mint amik itt tényként vannak kezelve. Szerintem csupán az van, hogy pár ember bukott néhány eurót és összeesküdött a világ... Ha valóban az lenne amit itt sokan állítanak, akkor az NIP nem fogadható meccsen se kapna ki és az sem igaz, hogy a KanDisznók verik el őket... Olyanoktól kapnak ki akik több 10 éve cs-znek... De az NIP mindig is offline team volt. Heaton is ezért rakta őket össze. Ugyanez a mentalitás a VP illetve a Fnatic. Mostanában a VP is kapja az ívet. Eladják a meccseket? Nem! Egyszerűen rosszul játszanak és forgattak is egy Pasa-t! Azt pedig, hogy az NIP lanon szétver mindenkit az sem igaz ám mostanában :) Ha néztétek a Cologne-t akkor egy cloud9 majdnem kirakta őket... Aztán minden meccset épphogy behúztak és pont azokkal a soha nem látott taxokkal amikről beszélek. 1-1 körrel nyertek és ezeket pontosan az ilyen netes vereségekből tudják meghúzni. Ezt kéne látni és nem sátánt kiáltani :)

    ui.: A tunkolást meg azért láthatjátok, mert GO-ban sokszor hatékonyabb, pláne 128 ticken, főleg LAN-on, továbbá a svéd nettel azért egyszerűbb is meglőni. Egyszerűen annyit lanoznak és annyit bootcampelnek, hogy erre áll rá a kezük. Online nem feltétlenül jobb mint pötyizni, de ebből is látszik, hogy offline team az NIP.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák