Keresés

Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Hihetelenül szétcsesz az ideg ettől a játéktól!
    Nem is értem, én kifejezetten a könnyed szórakozást keresem a játékokban, általában easy-n, max normálon játszok és nagyon nem komálom, ha valaminek harmadszor is neki kell futni (elvégre van elég kihívás a való életben). Erre itt van ez a játék, amit nem bírok abbahagyni, de nem is megy igazán. Easy-ben nem volt igazán problémám, normálban rá kellett jönnöm, hogy mennyire fontosak a bot-ok, figyeltem a teljesítményüket (pályánként más) és így sikerült azt is végigvinni. Most a hard felénél tartok és átlag 2-3 órát próbálkozok egy pályával, de nem megy. Idegesít baromira, de nem bírom abbahagyni. Nagyon szar mikor kifingok a kör elején és végig kell várni (egyszer még oké, de 10x?).
    Eddig a leghosszabb partim, valami 24-22-re lett elveszítve(!) mert nem voltam képes flashbang-gel elvakított terorista kinyírása után még életben is maradni a kör végéig.

    Tudnátok tippeket adni?

    Szerk: hogyan lehet például a terroristákat választani?

    [Szerkesztve]

    \m/

  • marcee

    addikt

    válasz marcee #33 üzenetére

    Mostmeg eljutottam egy olyan pályára, ahol késsel kell kinyírni valakit (hard)
    Ergo itt-a-vége-huss-le-véle! :(
    (kb. 15 méternél közelebb még nem tudtam jutni élő ellenhez. el sem tudom képzelni, hogyan lehet megcsinálni)

    \m/

Aktív témák