Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Synthwave #2 üzenetére

    kerdes mit akarnak vele. 290Xbol nekem matrix platinumom volt. egesz oldalon OCvel hirdettek, a hutesevel meg gyarilag tulmelegedett, mert kb arra volt rajta, nem DoA a kartya aztan ugyis cserelik rajta. lematricazva :DDD.

    legen szornyu volt, vizes pogacsaban eletem egyik legjobb kartyaja mert ugy meg tudtam fogni a 375Wos fogyasztasat (tenyleg kiutottek a TDP limitet). viszont 290X viszonylatban nem ment annyira jol, kb 1135@1.35V korul fozte el az EK full cover vizesblokkot, olyan 425-475Wos maxxal. ami szep meg jo, csak a majdnem ref TUL design (Vfx3d neven, PowerColor is ezt hasznalta) ami a parja volt (egy kondicsoportot helyeztek at) a 24/7 1050et tudta olcsobb blokkal, sokkal kisebb fogyasztas mellett. kb 10 fok volt fixen a kulonbseg a ket kartya kozott, es az Asus 3 fokkal melegebb vizet kapott csak.

    ja es az Asuson matrica volt, hogy ne lehessen hutot cserelni. memoriahutes viszont nem, mert ugye ugyis hutot cserelsz.

    bonusz: negy es fel evesen (kb vegig vizen hutve, gyari orajelen az egy "meddig birja a D5 ket radiatorral" max OCn kivul) megsutotte valamelyik memoriajat.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák