Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hunmugli #807 üzenetére

    Most néztem meta reportot, hát érdekes változások vannak. Legjátszottabb lap a maga 68%-val a log, majd ezt követi az ice spirit. Zap hosszú idő után először kiszorult a top10ből /fentebb említett 2 lap miatt valszín/.
    Giantes dekkek is visszább szorultak bár van egy bowleres verzió, amit most játszanak. Amit sokan nyomnak a lávakutyás, tombos, lightningos illetve a hoglog deck a másik.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Hunmugli #807 üzenetére

    Én még használom a 3 muskétásokat, de csak amolyan meglepinek.(mindig csak a dupla elixires részen rakom le őket, miután elhasználta a fireballt, lightning-ot stb..)
    Eleve nem tudom máskor elixir collector nélkül mert ugye még mindig a gólemes paklival tolom.
    Gondolkozom én is egy ideje hogy kivegyem, de nekem meg nemsokára level9-es lesz! Nagyon sajnálnám félrerakni őket!
    Van level 2-es sparkym, de hiába próbáltam, sehogy nem tudom beilleszteni..pedig beférne a muskétások helyére bőven a 6 elixirjével..
    Van inf.dragonom is lvl2, de azt sem tudtam használni megfelelően ebben a pakliban(pedig sok gólem-inf.dragon paklival találkozom, majd nézek vidit).
    Pont logom nincs..
    Próbálgattam egy Royal Giant paklit is.. Az a bajom vele mint az összes sokak által használt paklival:
    mindenki tudja mi a counter..

    global top100-ban egyetlen 3 muskétás deck van most.. no comment.. volt idő mikor top1 is volt vele(egy amerikai srác sokáig tolta)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák