Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz Amur #1445 üzenetére

    Szerintem az e-barbik rendben vannak, legalábbis abból a szempontból, hogy nagyon kevesen használják már [magasabb szinten].

    A pekka buff szerintem is jó lesz, bár erre azért nem gondolok hatalmas buffként. Igazából még nem döntöttem el, mennyire kell félnem tőle. Gyorsan lehet lerakni védekezéshez, ami nem tesz majd jót a gólemes deckemnek, ennyi.

    Régen próbáltam 3 muskétással, hát azt kell mondjam mind2 lap nagyon beteg, ha odaér a toronyhoz. A 3M-t egyébként azért húztam fel anno, mert itt fórumon olvastam hogy nagyon király :B - az :K De akkor még az EC is máshogy működött, úgyhogy könnyebb dolgom volt. Ha valami csoda folytán meglesz a lvl5 pekka, ismét kipróbálom ezt a kompozíciót, mert nagyon szerettem vele játszani.

    A 3M-t amúgy TV royale-ban is gyakran látom, akár pl royal giantos deckekben is. És van, hogy csak egyszer teszik le DB-timeban, de akkor aztán bevisz [a 9-10-es szintű :D ] vagy 1500 dmgt és el is dőlt a meccs :Y

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

  • redwhite78

    aktív tag

    válasz Amur #1445 üzenetére

    Pekka ellen szeretek játszani. Lassú és minden után elkezd cammogni. Elvétve ért el eddig valamely toronyig. Gyorsabb deploy time nem jelent szerintem sokat, mert elixirben uaz a helyzet.

    Sőt igazán nagy az lenne, ha lenne olyan tank aminek a deploy timeja 20+ lenne. Csomó esetben jó lenne egy olyan egység, ami várakozik hátul a megfelelő támogatáshoz és nem cammog előre ész nélkül. :)

    [ Szerkesztve ]

    never go full retard

Új hozzászólás Aktív témák