Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Tyler Durden #935 üzenetére

    Azért egy level8as rare ér annyit mint egy hasonló egység level10 common, de tény hogy lassabb felhúzni.
    Én több commont is 11re húztam már, de mégsem olyan effektív mint sok level8-as rare.
    Nincs teljesen igazad.
    Ha megnézed a top deckeket global ladderen, mindegyikben van bőven rare,epic és legendary.
    Jelenlegi top 1 deckében pl. csak 3 common van.(cannon,zap,ice spirit) ellenben 2rare, 2 legendary és 1 epic.
    Inkább az számít hogy mennyire tudod a húzott lapokat együtt használni.
    Hiába tudnád könnyen felhúzni mondjuk a minionokat, ha nem illik a paklidba.(ebben a kategóriában ugye a rare mega minion mindent visz, nem is érdemes commonnal helyettesíteni).
    De nem véletlenül rare a rare, és epic az epic. Ezek jobb lapok mint a hasonló common.
    Sokkal magasabb szintre kell húzni egy commont hogy jobb legyen mint a hasonló rare, akkor meg már ugyanott vagy, mert egy common level 12höz összegyüjteni 2000 lapot szintén nem egyszerű..
    kb. annyi mint egy level9 rare-hez a 400 lap(nekem a 3 muskétásoknál ez kb. egy hónap volt)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák