Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz F-ECT$ #584 üzenetére

    Nekem a prince csak a meglepetés. A giant ill poison szerintem totál várható volt, high endben ebből a 2 lapból vmelyiket mindenki játsza /giant poison dekk mind2-t, és jelenleg abból van a legtöbb a top 100ban/.
    Giant szimplán túl sok hp-val rendelkezik, ahhoz képest, hogy csak 5 mana, /most magam ellen is beszélek én is használom, sőt most gyűjtök a lvl9re/. Tegnap teszteltem a gólemet, 8 mana és gyakorlatilag szart nem ér, mert nem durvább annyival a gianthez képest, gondolom próbálják ezt is ellensúlyozni. A freeze buff az egy kapitális f@szság, most akkora range lesz, mint a poisonnak volt /poisonnak meg ugye freeze range-e/, gyakorlatilag komplett támadó rohamot megfogsz vele, szerintem sokat fogjuk látni. Teslát én utóbbi időben nem láttam senkinél tippre a minimális használat miatt tápolják /ami amúgy a legtöbb buff/nerf esetében az irányadó szerintem, amit kevesen használnak azon tolnak egy kicsit vagy sokat (:/. Amúgy a tesla most se rossz, tegnap turniztam egy xbow! dekkel és 3. lettem vele, abban használtam teslát. Hát azt kell mondjam a sok kis unitot remekül darálja a nagyokat meg szépen behúzza középre és rommá lehet lőni. Nagyon gondolkozom, hogy a 7% dmg növelés után vmelyik dekkemben rendszeresen használom majd.
    Aréna a hiányzó űrt tölti ki. Ugye 2k és 3k között nem volt semmi, ezt már jelezték, hogy pótolni fogják, így jött az aréna 8, most meg ez. Természetesen lesz lego meg epic is, ahogy mondod, lehessen költeni /farmolni (:
    Amúgy azt is írták, hogy megpróbálják könnyebben elérhetővé tenni a legendary lapokat, az, hogy ez mit takar arról nem szólt a fáma, én speciel hiszem ha látom. /legnagyobb lóvét abból szedik be, hogy nyomulnak az emberek a minél magasabb legó lapokra, nem hiszem, hogy levágnák az aranytojást tojó tyúkot/

    Nova96: pl itt [link]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák