Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Srácok ez a tournament mód nagyon gáz egyenlőre!
    Az egy dolog hogy legtöbbre mire rákattintok tele van. Kell fél óra mire be tudsz valahová csatlakozni..
    másrészt gps-t bekapcsolja, és csak azt vettem észre hogy 3x úgy merül a telefon mint szokott.
    Na gyorsan le is tiltottam az alkalmazásengedélyekbe neki a helymeghatározást(ezt javaslom, mert hiába volt bekapcsolva, ugyanúgy hozott katari meg brazíl tornát is..értelme nincs)
    A harmadik gáz része pedig a tournament chest!
    A legkisebb tornán a győztesnek van 30 lap benne. 20.helyezetnek pl. 8 lap.
    Nyitottam már hármat, mondanom sem kell hogy egy free chestben több cucc van.
    Nagyon nem fogom fárasztani magam érte. Esetleg ha nagyon unatkozom, vagy valami arab milliomos elindít egy 15ezer lapos tornát! :DDD
    Kaptam ice spirit-et. Van benne fantázia, de a fire spirittel ellentétben ez csak 1 lény.
    Igaz 90-es hp-ja van, és 2 mp-re fagyasztja akire "ugrik", 2-es rádiuszban.
    Bowlerem nincs, de ellenem mirrorral társítva használták. Nagyon kellemetlen cucc.
    A sziklák amiket dobál, még hátralöki az egységet amelyiket eltalál vele, és gurul egy ideig tovább, vagyis terület sebzős ilyen módon.
    Van hp-ja rendesen, elég nehéz leszedni.
    Az új legendary-t még csak Royale TV-n láttam. Nem rossz cucc, közepes gyorsaságú egység elé kell küldeni, és mikor megölik rage varázslatot rak le. Ez a funkciója miatt lesz szerethető!
    Eleve takarít maga előtt, majd segíti az utána küldött egységet.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák