Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Arena7-ben azt látom hogy ritka a lvl8-as, inkább 9-es, ritkán 10-es is beesik.
    Úgy tudom arena8-ba mostanában lvl6 volt a legkisebb amivel bejutottak.(korábban biztos volt kisebb is, de azóta változott sok minden)
    Itt eléggé szükölni látom a pakli variációkat.
    A hog köré épített paklik a leggyakoribbak, a freeze nerf ellenére is még sokan kombinálják vele.
    Elég gyakori a giant+balloon deck is, valamint a nagy sláger a royal giant. Nem értem a hype-ot körülötte.
    lvl8-ig kezelni tudom, a lvl9-es barbijaim szétszedik mielőtt komoly sebzést bevinne.
    A támogató egységeket én villámmal szedem ki a háta möggül, vagy mivel voltam olyan szerencsés hogy tegnapelőtt kaptam egy super magical chestet, és legendary is volt benne, a miner könnyedén möggé kerül,
    és semlegesíti a wizz,ice wizz,witch valamelyikét amelyet leggyakrabban használnak kempelésre a tank hátába bújva.
    Néha látok próbálkozásokat fantáziadús paklira.
    Egyik srác pl. mortar,cannon,inferno köré épített, igen ötletes kombinációval jött, amit kifejezetten jól használt.
    Volt szerencsém egy 3 muskétás+mirror variációhoz is.Szerencsére egy villám+valkyre kombó ami nekem 10 elixir volt ugye, leszedte a 18 elixires(+1 a mirror miatt) támadását, ezzel el is dőlt a meccs.
    Ütős sok lap counterjét lefedő paklit igen nehéz csinálni. Itt az a lényeg hogy a leggyakoribb paklik ellen legyen ellenszered, ha belefutsz abba a 8-10%-ba aki nem tucatpaklival megy, akkor meg ki kell védekezni ha nincs rá lapod. Minnél jobban emelkedik a trophy, annál inkább ezt a hozzáállást látom.
    Valamint, ami tetszik, egyre több az aggresszíven offenzív játékos. Jobb ellenük játszani mint a defenzív paklik ellen.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák