Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    válasz adalbert1 #26 üzenetére

    Nah, nagyszerű... :C Végre kezd itt kikristályosodni egy jó kis stratégiai játékokat kedvelő fan club. Keblemre cimborák. :B Jó látni hogy más is van olyan elvont mint én, nem érzi oly egyedül magát az emberfia ebben a nagyvilágban a hóbortjával.
    A haveri körömben eddig nemigen akadtam méltó ellenfélre. A LAN partykon eddig mindíg kaptam a gyalázást az FPS partyk során, szeretem azokat is de nem a műfajom, vannak nálam sokkal jobbak is benne. Ennek ellenére nem élem meg kudarcként, ha lealáznak benne, egész egyszerüen elfogadtam hogy ez csak egy játék.
    Ám egyszer sikerült rávennem két nagy FPS arcot az egyik partyn hogy nyomjunk le pár meccset a C&C3-al... Nos, szénné gyaláztam őket, lévén hogy olyasmiről hogy taktika vagy stratégia fogalmuk sem volt. (Az FPS-hez ilyen érzék nem kell, így nem is fejlődött ki bennük)
    Emlékszem, mentek a szokásos "De még ne támadjá vazze" rikoltozások, én már türelmetlenül doboltam az újjaimmal az asztalon a maximumra kifejlesztett seregem fegyvert lábhoz téve várakozott a domb mögött. Aztán megelégeltem a dolgot, mondtam na most reszkessetek. Megindult az áradat, egy elterelő hadműveletként pár tankommal és gyalogos egységemmel frontális támadást intéztem az egyik tábora ellen, amit persze a telepített lövegtornyok, és a hadserege teljes bevetésével meghiúsított. Még a jó öreg magyar nomád lovas taktikát is benyelte szegény. Színlelt visszavonulásomat látva üldözőbe vett, ám a domb mögött terpeszkedő 3 Góliát Tankom ágyúcsövébe beleszaladva véres fejjel kotródott vissza a sajátjaihoz. Szóval az elterlő taktika közben, míg a szövetségét (A másik srácot, ugyanis ketten voltak ellenem) levegőböl állandóan pusztítottam a táborát, egyszer csak nagy meglepetésként megjelent az egész seregem a hátában, és a győzelmem onnan már biztos volt. A másikat utána már játszva elintéztem. Sűrü szitkok közepette mentek vissza Rainbow Six Vegas-ozni, ahol persze kamatostúl visszaadták a kölcsönt. :)

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

Új hozzászólás Aktív témák