Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Raymond #39 üzenetére

    Szerintem várható volt, hogy nem sütnek el minden featuret az alapjátékkal megjelensékor. Kell az ammo a későbbi DLC-kbe is, meg ha a patchekben hoznak rendbe ezt-azt, az egész jól kelti a törődés látszatát, mint ahogy más játékokban is így van évek óta.
    Én megvettem a deluxot steamen, mert ha csak annyira van jó mint az 1, akkor elleszek vele pár hónapig. De sejtésem szerint ahogy jönnek a patchek, dlc-k, meg a modok, bőven túl fogja ez szárnyalni az elődöt.
    Csak azt remélem, hogy a szimuláció léptékében is. Mert ugye az 1 eléggég összeborult már 300e lakos körül. Rengeteg trükközéssel eltoltam még 1M lakos fölé, de ott már kb semmi sem úgy működött ahogy kéne. Egyszerűen nem tudott ennyi lakost meg járművet lekezelni, hogy élethű maradjon az ökoszisztéma. Merem remélni, hogy ebben előreléptek valahogy. Annak is örülnék, ha nem mesterséges korlát, hanem mondjuk csak az ember hardvere szabna határt.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák