Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz RpPRO #9039 üzenetére

    na ja kíváncsiságból Én is feltelepítettem ugye download managert használ leszedett valamit a proginál kiixeltem, hogy nem kell valami speed booster vagy mi kb 4 szer fogadtatta el a szerződési feltételeket aztán meg a 360 IS -em már ugrott is jelzett itt az eredmény ..Heurisztikus volt a risztás
    Type:
    HEUR/Malware.QVM06.Gen

    Description:
    Trojans often attack through vulnerability, bypassing the system defense to destroy your data. 360 Security Center has detected this file is Trojan.Generic, it is recommended to resolve it immediately.

    Scan engine:
    360 Cloud Engine

    File path:
    C:\Users\László\AppData\Local\Temp\dlm7EFF.tmp\movtomp4_setup.exe

    File fingerprint (MD5):
    3e94aa3979e30e82eb613466d6acb5fd

  • blattida

    nagyúr

    válasz RpPRO #9039 üzenetére

    Azt, hogy nem szólt semmit, én furcsállom, mivel én most próbaképp visszaraktam a legfrissebb cis-t, letöltöttem ezt az ingyenes konvertert és mindent telepítettem, közben kaptam kismillió értesítést a cis-től, a nagy része a hips-től érkezett, a kisebbik a tűzfaltól, közben volt egy av riasztás is egy pup miatt, pedig nem proaktív módban fut és a d+ is csak biztonságos módban van, az auto sandbox pedig kikapcsolva.
    Amúgy az összes telepített program legális, semmi káros dolog nincs közöttük, ezek maximum pup-oknak minősülnek.
    Mivel biztonsági szempontból egyik sem problematikus, ezért a comodo nem is nagyon fog szólni miattuk, a pup-okra is csak azért kezd jelezni, mert sokan kérik, felhasználói igény van rá, amúgy a comodo filozófiája szerint ezekkel nem kell(ene) foglalkoznia egy védelmi programnak.

    daimonion
    Nincs kártevő, nincs káros viselkedés, sem trójai vagy egyebek. A 360 helyi virtuális viselkedés elemzője mindössze az adott viselkedés miatt adott egy generikus választ, az ilyen találatokat eleve fenntartással kell kezelni, függetlenül attól, hogy milyen programtól származik.

    [ Szerkesztve ]

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák