Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #2025 üzenetére

    Nem vagyok BLATTIDA de megprobálok válaszolni
    A legnagyobb fájl 20MB azt jelenti hogy a 20MB nagyságnál nagyobb fájlokat kihagyja nem vizsgálja

    Beállítások menübe bemész az általános fülön van egy lehetöség, hogy a szövegbuborékok bekapcsolása ,

    Ha a heurisztikát magasra rakod akkor mindenfélére be fog riasztani a CIS és megnöhet az esélye a FALS risztásoknak..

    Igen a vírusadatbázis automatikusan frissül az idöt ne kérdezzd nem tudom, de van olyan hogy egy nap akár 4-5 ször is de a napi frissítés az tuti...

    A CIS csak annyirra véd mint amennyirre TE akarod, hogy védjen, mert hiába jelez a DEFENSE plus hogy gáz van ha Te egy laza mozdulattal engedélyezed a folyamatot és már kész is a baj..Ugyanez igaz a Tüzfal, és Antivírus részére is....Csaka felhasználótól függ, hogy egy jelzést hogy vesz figyelembe....100 % os védelem sosem lehet ugyanis az elsödleges hibaforrás maga a felhasználó....

    Mielött megkérdeznéd a CIS ben nincs EMAIL védelem nincs WEB védelem és még P2P védelem sincs...

    A CIS lényegében úgy védi a számítógépet, hogy megelöz a defense plussal, és a Tüzfallal és ha a fertözés a HDD-n aktiválódik, vagy a memóriában akkor lép az Antivirus....
    Lehet ezt a rész nem jól írtam le de BLATTIDA kijavít ha valamit rontottam a hogyan VÉD a CIS rovatban.. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák