Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Arki #1272 üzenetére

    Hali!

    Nem tudom, hogy a HSZ-od nekem szólt(vagy részben nekem), csak feltételezem, mivel én érdeklődtem korábban pár technikai részlet után, többek közt a nyelv beállításról. Ha nem nekem, akkor sorry, ha meg igen, akkor ezt tudom mondani:

    Önmagában a registry módosítás-t még vizsgálnom kell, ugyanis nem csak abban a kulcsban történik változás, miután a CIS-ben átállítják a nyelvet. A kérdés, hogy ezt a CIS az újraindulást követően automatikusan végzi el, avagy ezt a programozónak kell megtenni a 100%-os kompatibilitás miatt.

    A progit mindenképp megírom, max ha nem engedélyezitek a publikálását, akkor saját magam fogom csak használni, ott ahol CIS-t telepítek. A program támogat minden OS-t, amit a CIS is támogat, x86/x64 egyaránt.

    A fájl létrehozáshoz szükséges engedélyek is gorcső alá kerülnek ma, ha elegendő, hogy a CIS egyszer adjon engedélyt a művelethez a progimnak, akkor nincs szükség alacsony szintű lemezkezeléshez(direct access, sector by sector stb) és ezzel nem kell foglalkoznom, de ha másképp nem megy, akkor ezt is megoldom, nem fog "nyavalyogni" a CIS... ;]

    Tegnap a külső megjelenést(ami teljesen megeggyzik a CIS design-al) készítettem el ill. magát a programfelépítést. A cél az, hogy egy user egy kattintással elvégezhet minden szükséges módosítást, hisz a program teljesen automatizált lesz. Ha ma nem jön közbe semmi, akkor holnapra kész lesz a komplett program. :K

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák