Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz Snowcat #23 üzenetére

    OFF

    Én ismerek olyat, akinek váltig állították, hogy ő nincs lekorlátozva, aztán mégis csiga volt... Érdekes módon, aztán a köv. hó eleje környékén visszaállt. Hmm???

    Nem is beszélve arról az érdekességről, hogy ugye az egész limit-botrány úgy robbant ki, hogy senki sem tudta, hogy van, csak néhányan észlelték, és amikor betelefonáltak az ügyfélszolgálatra, akkor tudták meg, hogy az egyáltalán létezik. Ezek után kezdték tagadni, hogy olyan nincs is...

    ON

    Otthon én is Chellot használok. Az ár jó, a sebesség jó. A korlátot én nem szoktam elérni. I. kerület, viszonylag kevés felhasználó lehet ezen a környéken. Viszont XIII. kerületi ismerősöm van néhány, és a legtöbb helyen gyakran csiga a net. Főként azok panaszkodnak, akik a TV-net eladásával lettek ''kényszer-chellósok''. Üzemzavar itt az I. kerületben elégy gyakori, kb. 2 hetente van olyan, hogy csak villognak a ledek, aztán se kép, se hang... Ez az állapot a 2-3 perctől a 8-10 óráig szokott tartani. Ügyfélszolgálat _minden_ esetben azt mondja ilyenkor, hogy áramszünet van valamelyik hozzám közeli elosztónál - magyarul kenik a szart az ELMÜ-re. A XIII. kerületi ismerősök viszont nem panaszkodnak üzemzavarról.

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Aktív témák