Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Viktoár #790 üzenetére

    Igazából a KDE-re mondják, hogy hasonlít a Windows megszokott felületére, ami alap kiépítésben igaz is, csak a KDE tetszőlegesen személyre szabható a legapróbb részletekig, a Win felülete meg max külső progikkal.

    Még ami Wines jellegű, azok az LXDE-s disztrók, az a felület az XP felületére hajaz, csak az meg nem olyan mint a KDE, hanem elég minimalista, sok minden csak terminálból érhető el.

    Igazából a Chakrát szívesen ajánlom kezdőknek is (mert van sok KDE-s disztró, de KDE integrálás terén ők járnak az élen), igazából csak némi angol tudást igényel a news rovatban közölt információk miadd, de én pl. be szoktam írni ide magyarul is, hogy mit kell tenni amikor változik valami. Pont most jött ki új hír, ezzel kapcsolatban pl a lényeg:

    =========================================================================

    Aktuális hírek:

    A következő sudo pacman -Syu előtt legyen eltávolítva a madwifi csomag, mert már nem fejlesztik, a kellő driverek meg átkerültek az új kernelbe. sudo pacman -R madwifi

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák