Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    válasz #00137984 #31004 üzenetére

    Nekem is volt Radeonom, a kártya jó volt, de a driverekről ez nem volt elmondható. Volt egy-két jól működő driver, ezekkel nem is volt gond. Egyértelműen hozza is magával, hogy akkor meg kell maradni a jól működő drivernél, így elkerülhetők a problémák.
    Csak éppen... volt két-három játékom, amikkel játszottam rendszeresen. A két jól működő driver egyike az első játékhoz volt jó, a másik kettővel vagy hibázott, vagy kilépett. Oké, drivercsere! Ekkor persze az első játék nem volt hajlandó jól működni, a másik kettő viszont igen. Akkor... ha normálisan akarok játszani, cserélgessem a drivereket állandóan?
    A másik, ami engem nagyon zavart, és zavar ma is, az nemcsak erre a topikra jellemző, hanem az egész infós közösségre a neten, beleértve a szakértőket, informatikai újságírókat, és persze a felhasználókat is. Ez pedig a nagy felhasználói sznobizmus. Akinek viszonylag gyenge gépe van, az lúzernek van kikiáltva, mert nem egy világverő gépet vett. Eszébe sem jut senkinek, hogy az illető nem bolond, hanem szándékosan vett olcsóbb kategóriás gépet, mert csak erre van igénye. Ha már egy szaki azt mondja, hogy az "az U jelzésű processzorokkal használhatatlan a gép", akkor már tényleg nagy probléma van az értékítélettel. Mert ha ezt a szomszéd Pistike mondja, akkor még legyintenék is, de ha egy szaki erre ragadtatja magát, akkor már nem. Nem PH-s újságíróról van szó. Ezt közlöm a teljesség kedvéért.
    Visszatérve a Catalyst driveres témához. Már egy ideje nem vagyok AMD-s, így a mostani driverekkel nincs tapasztalatom, s ezért nem is tudom őket minősíteni. A múltban, amikor ebbe a topikba jártam, azt láttam, hogy több tíz oldalakon keresztül csak driverhibákkal kapcsolatos hozzászólásokkal volt tele. Én szótlanul elsiklottam a problémák fölött, de voltak itt olyanok is, akik nehezen bírták cérnával. A régi motorosok nyilván sejtik, kiről is beszélek.
    Most NV-s vagyok, nem célom isteníteni az NV-t és fikázni az AMD-t, csak közlöm, hogy tökéletesen megvagyok, és NV-vel soha, semmilyen problémába nem futottam bele.
    Most, csak így dióhéjban ennyi jutott az eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák