Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mardel

    őstag

    válasz pulffy #9607 üzenetére

    A fontosabbakból már megvan a revites (mino, aries, warlock, cupid, pd, egy kis molti).

    Lehet SK-ra is jó csak még kicsike, és 6/8 skillje van.
    Viszont 5/5 revittel ő is automatikusan nyomja a skillt a csata elején mint a Harpy meg a Warlock.

    Harpy kapott egy 5/8 scattert. HBD ellen pixievel megtámogatva talán jó lesz hogy a demon ne skillezzen annyit, arenaban meg nem kell pixiet vinni ha a másik fél Aries-e magasabb szintű ezáltal gyorsabb.
    Mert 140-esen van 250 speedje a Harpynak, kapott egy lvl1-es sprint crest sort, így előbb ér az ellenséghez mint a 160-as lvl3 sprint crestes Ariesem aminek 160-on a base speedje 205.
    Ha nem sikerül a Harpynak lelassítani Head2Head-nél az Ariest, akkor még mindig ott a scatter, ami miatt az ellenfél aries-e nem fog előbb skillezni hiába gyorsabb és 5/5 revites.

    Harpy érdekes még, nem próbáltam de azt olvastam, hogy 5/5 revit talent is működik rajta, mert indulásnál nem 1x hanem 2x fog skillezni, de egyelőre jobbnak láttam neki a scattert.

    [ Szerkesztve ]

    Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Új hozzászólás Aktív témák