Új hozzászólás Aktív témák

  • cimopata

    csendes tag

    Sziasztok!

    Vágr énis az IP4300 as boldog tulajdonosa vagyok

    Szerintem a nyomtató nagyonkirály, tökéletes minősígbe nyomtat képeket, gyors, és a DVD re nyomtatás nagyon hasznos.
    Szerencsére az eredeti patronok még full tli vannak de már töröm a fejem milesz ha kifogy.
    Mert nekem grafikusok azt mondták hogy nemszabad bele utángyártottat venni mert beleszárad, akkor ha nem használjuk 1-2 naponta. Mert szerintük az eredeti festékekben van valami beleszáradást gátló adalék ami az ut-ban nincs.
    Szóval kicsit félek az utángyártottól. Nektek mi a tapasztalatotok??

    Másik kérdésem igaz nem idetartozik de ketőt egycsapásra:

    Az előző nyomtatóm IP2000 ez se rossz de a köv a baja: utángyártott festékkel használtam már másfél éve és részlegesen vagy teljesen beleszáradt a festék.
    Már tistitottam meg áztattam de ki sem tudom már próbálni hogy jo lett e mert még nyomtatatás elött azt irja ki hogy megtelt a hulladékfestéktároló. Belül van egy szivacs eléggé teli van tintával de nem látok sehol érzékelőt ami érzékelné ennek a szintjét szoval attól félek hogy ha kitisztítom akkor sem lesz jo. MIt tegyek? Lehet benne valami reset gomb ami törölné a memóriájábol azt a zagyvaságot?

    Minden választ köszönök :R

Új hozzászólás Aktív témák