Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    válasz p_adam #1216 üzenetére

    Állóképekre rengeteg másik opció van, akár évekre visszamenőleg, vagy ott van a Z5 is,
    Ezt mire értetted? :B

    Tegnap voltunk kutyakiállításon. AF valóban tutkó. A sötét 18-45 azonnal megtalálta a kutyák szemét ~ekv 30mm-nél is, 5-8 méterre a céltól. A fix ISO 3200 más kérdés.
    Éjjel kivittem gépet, ott volt a macskatápos edény. Szép fehér, benne a sötét "magok". Azokat is rögtön kiszúrta, ott volt rajuk a fókusz :)

    2023-ban el is várható a jobb kamera minden gyártótól.
    Sonyért én sem állok sorba, érintő menü 2022(?)-ben debütált 7IV-ben, addig csak a 2000-es évek eleje. Jobb, bal, le, fel, OK....
    Az A7II kézre állt, így a többi is kényelmes lett volna. Költség szempontból ez a legolcsóbb megoldás. Mint a 6xxx széria szappan formája.
    Képminőség és üveg hegyek szempontjából nagyon elöl állnak.
    Írom ezt két Sony / Tamron üveg tapasztalatával.

    Ezért sokszínű az emberiség :)
    Én jobban örülnék 3db 2.8-as fixnek 3x120-ért, mint a 24-70-nek 1 gurigáért. EF-ben ~5k a Sigma.....
    Még maradna is egy 100-400-ra, aminek 6.3-nál vége. ~3k maradna zsebben.
    Én árérzékeny vagyok + 100% hobbista. Akkor vásárolnék 1 miláért üveget, ha két @om lenne.

    Rengeteg kisebb szenzoros gépen a kezdő ISO 200 és ott sokkal szükség lehet rá, hogy nyitva fotózzon a user, az nem "tragédia"?

    Pana, Oly ISO 200, Fuji 160 emlékeim szerint. Hol itt a gond? Csodás fotók készültek azokkal is.

    Én nem ítélem meg máshogy. Pentaxon kívűl minden márkát kipróbáltam, Nikon milc, Fuji középformátum maradt ki.
    Kényelem, kezelés, szolgáltatások, ami nem sok volt anno, támogatás, szintén nem vitték túlzásba.
    Az gyártónként eltérő menü, lencse kezelés és rögzítés egy dolog.
    Mindegyikre volt, van fix sora a "csóróknak", profiknak. Itt még a felső 100ezer kapta meg a jóságot. 3rd kizárva.

    Az eladások mindig is hidegen hagytak. Ekkora cégtől elvárható.

    Belpiac. 125 milliós ország, 26.7 mil éves átlagfizetéssel. Nem vagyunk egy súlycsoport.

    Videóhoz tök hülye vagyok + abszolút nem mozgat, elhiszek mindent, amit írnak. :K

Új hozzászólás Aktív témák