Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corleone33 #823 üzenetére

    Jaja,az 50es körül lesz,és a kulcsbót' se segít...
    Igaz azon se,hogy PC-n kihasználni...a +1 mapot meg szerintem a végén odaadják a simáknak is.
    Én már 5 éve is megbántam az SP-t,lesni még később is meg szavazgatni,ha néha 1-1 map felbukkan a lobbiban,megjelenéskor meg 1 hónap szeparálás,kevés mód,pléjer,a HC hiánya...
    PC-n szerintem arányaiban pici haszon dupla árért.Volt rész,ahol az első kivételével a többi mapjait nem is láttam,mert olyan kevesen vették meg(mikor még lehetett venni külön a pakkokat),és akkor is megbántam,még asszem a BO valamelyik része volt.
    Most is az ideális kombó az alapgém+első pakk kábé lenne,addig még van mozgás,és csak pici plusz pénz+megjelenéskor eldönti az ember,ér-e 10-15 akármit.
    De ilyen lutri SP-t betolni+SP-seknek külön map... :W
    BÁR a Nuketown-al is ezt játszották.Igaz az külön megvehető volt 5€-ért,aztán free is bekerült,no azért perkáltam annyit én is.DE Carentan nem Nuketown.Számomra csak egy letűnt világ kövülete.Jó,meg minden,de nonpluszultra nosztalgia.A Nuketownra lehetett legalább járni ökörködni,nehezen elérhető dolgokat unlockolni,killt gyűjteni,agyatlankodni,azt NAGYON NEM übereli.
    Ha lesz egy kis eszük,betolják a mapot külön DLC-nek is egy 5ösé',mint annó...úgy jöhet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák