Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz blue01song #1668 üzenetére

    Azt nem próbáltam még, hogy borderless window módban is csinálja-e. Azt próbáld majd ki.

    Rico45 ez nem a gépen múlik, egyébként a játéknak jó motorja van, szépen fut, a grafika is nagyon kellemes, ezeket a multi okozza, az meg mindig egy sarkallatos pont a játékoknál.

    Fú viszont amit meg kell említenem azok a hangok! Azokat nagyon eltalálták, sok játéknál csak úgy vannak, sokszor nem is figyeljük kimondottan, de itt nekem egyből feltűnt, hogy kimondottan jók a hanghatások. A gránátok robbanó hangjától kezdve, a töltények, a léptek, minden nagyon autentikus az egész. Ki is kapcsoltam a zenét és ajánlom is hogy aki komolyabban gondolja a multit az kapcsolja ki, egyrészt mert élvezet csak pusztán a robbanásokat, tölténybecsapódásokat hallani, másrészt a trappolás kihallása nagyon fontos eleme akár egy tdm meccsnek is. Egy jó füles mindenképp erős ajánlott hozzá, nálam egy yamaha mt220 tesz szolgálatot ezen a téren ez eleve egy nagyon precíz studio füles és hihetetlen részletességgel adja vissza a játékbeli atmoszférát. (amikor már egy garand újratárazás-hang is elégedett csettintésre késztet hát az már egy elismerés a készítők felé szerintem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák