Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nekem várós...csak félek,hogy már mivel az előző is épphogy futott a jóöreg 775ös xeon-6850 kombómon,még a remaster is,ez már tényleg az élvezhetetlenség lesz,mert bármi van,gépigényt tolni fel KELL.Közben ott a Cod5: WaW,és kimaxolva 100fps,lefolyik a képernyőről,világháború,szerók.Elhagytam valahol a régi maxos mentésem...hát volt KEDVEM kimaxolni újra a 10prestige-t,mindent újra összeszedni.

    Itt meg félek,szeró megint nem lesz,és piszok gáz ez a random mapválasztós metódus+az olyan kevés gémer,hogy TDM és DOM van,este esetleg 1-2 lobbinyi S&D.Az emlegetett cod5ben mindenre,sőt modokra is van a mai napig szeró...ezt nem fogják überelni.De a Cod4-et se...
    Talán a legjobb biznisz ezt a kettőt elővenni/megvenni az új részig,és természetesen előrendelni ezt szigorúan NE.Okuljunk már kérem...évek óta csak a csalódás megy.És legyen türelmünk kivárni,hogy kulcsboltban féláron lesz a megjelenés után 2 héttel...vagy még annyi se.
    Nem hinném,hogy nyuszimódjára tudnának előhúzni valahonnan 5 számjegyű rajongótábort...
    Az IW-t is már utánavágják az embernek 5$-ért,aztán félidőnél vagyunk.
    Szkeptikus vagyok,nem bízok már a jó témában se...
    Viszont a jó téma miatt inkább pont idén gondolom át,hogy egy konzollal lepem meg magam+ezzel,HA tényleg jó lesz.És még el is adhatom a gémet,ha megunom :-) A PC fejlesztés jóval többe lenne.Amivel meg eddig toltam azok futnak és megmaradnak.Csak másik gombot nyomok be az asztal alatt+felemelem a kontrollert...)
    Nem vitaindítónak szánom...egyébként x360ról,pont codból jöttem(2x halt meg az x360am,ráuntam a 150rongy kukába esésére,akkor azért 100ból összejött ám egy gamer PC),célzásra meg annyit,hogy a legjobb helyezésem cod3 rankedben a világ 68.legjobb riflése...egylövetű,ugye...de jópár hónapot voltam a top 200ban is csak baráti meccsekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák