Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz utgyuru #247 üzenetére

    Akcióra CoD játék esetén ne nagyon számíts, leginkább a megjelenést követő rövidebb időszakban ne, de túl nagy leárazások később sem lesznek. (Volt hogy BF4 + Hardline -t behúztam 3K Ft -ért, na ilyenre az életben ne számíts CoD esetén.)

    Attól is függ, mennyire érdekel a játék. Én mindig előrendelésben veszem a CoD részeket, ilyenkor bolttól függő, illetve bolttól független előrendelési ajándékot is kapsz. (Utóbbi korai hozzáférést ad egy multiplayer pályához, vagy hasonlóhoz - WWII esetén még nem derült ki, mi lesz a bónusz.)

    Nem tudom hogy dobozosat, vagy digitálisat tervezel venni, én előbbit szoktam venni, és a lehető legfullosabb kiadást - legutóbb IW esetén ez a Legacy Pro Edition volt, ami az IW -t és ahhoz az éves Season Pass -t, illetve a Modern Warfare: Remastered játékot tartalmazza, utóbbit korai hozzáféréssel játsszhattuk előrendelők (csak a sztori módot), ez volt 30+ K HUF.

    Én azt mondom hogy ha érdekel a Season Pass kínálta 4-szer 5 pálya (DLC -ként 4 multiplayer, 1 zombi pálya, már ha ez idén nem fog változni) akkor bátran vedd meg, konzolokon bőven lesznek játékosok a DLC -s mapok -ra is (PS4 -en az egyik legnagyobb számban letöltött tartalom volt az adott hónapban a legutóbbi DLC). Nekem megéri a felárat az SP, neked kell döntened hogy igen/nem, de szerintem nem jársz rosszul vele.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák