Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én is csak HC only.Még visszahoz a régi időkből,hogy öl aki előbb lő és jobban céloz.Kemperek ellen is jobb,nincs regen se,pár karzatost,snipert ellőni nem hátrány.Plusz a fegyók is kevesebbet számítanak,gusztus dolga,miből megy ki az 1-2 golyó.

    Más.
    Killstreakek azért nem semmik...bloodthirsty medálhoz 2 pontot kellett még foglalnom egy nyamvadt UAV-hoz... :Y Vagy Én vagyok ilyen sz@r?HC-n ugye nem ír ki pontot,mi mennyi,de korábbi részekben 1pont+2 kill elég volt.Viszont azt vettem észre,akinek ölős cuccai vannak,azt elkapja a gépszíj,ha ellő egy jobb bombát,már oda is a kör,mert ömlik minden.HC-n azért nem lenne mindegy az UAV.Pontot se szórhat érte nagyon,mert további 2 killel nem lett meg egy care package,vagyis 7 kill+2 pont+UAV assist nem elég :Y :W
    Itt egyébként nincs valami killstreakkönnyítés?Eddig minden részben volt.Most nagyon hiányzik.Nem hinném,hogy sz@r vagyok,ha csak 2-3at ölök+1 foglalás életenként,de ezért még rohadtul nem jár semmi,sőőőt. :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák