Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Sikerült kipróbálni tegnap nekünk is, 2 óra bőven elegendő volt, tényleg vannak csalók, de megtaláltam a kis kedvencem, a tolózáras fegyó képében, mivel messze a Kar még maradt az alap, a távcsövet kicseréltem rajta, az nagyon utálatos, és ezzek a pici "dot"-al is mindenki 1hit. Ez jó. :K A hangok, grafika elmegy, nem vagyok nagy igényű, de ami rendkívül pocsék és minősíthetetlen az a spawn rendszer. Letesz a pálya egy részére és mögém berak 2-3 ellent. Hát ez mi? 2 órát kibírt a játék rendesen, aztán elkezdte ezt az anomáliát csinálni. Nem akartam elhinni. :(

    Na de mindegy is, ez már az utóbbi 2 részben is bőven előferdült. Kérdésem lenne azokhoz akik jobban ismerik a részleteket. Én azt hittem, mivel 2-ik világháborús, legalább beletesznek kicsit több fegyvert, nyugtassatok meg hogy legalább lesznek amcsik, oroszok, japánok, németek és esetleg brit-ek. Csakis a bolt-action fegyverek érdekelnek majd. :B :K
    Mert ugye a trailerben láttunk pl. DP-28-at, az meg orosz Lmg, szóval gyanítom lesz itt még más fegyó is, csak nagyon limitált verziót kaptunk gondolom. Előre is köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák