Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LackoMester #1992 üzenetére

    Jaja, egyébként tényleg jó a mapdesign és a tűzharcok, jobb a mozgás, mint a Cold warban, gyenge gépen is remek... bajom nekem is inkább a tartalommal van, a lehetőség kevés, hogy nem meta fegyókkal sokáig kell kínlódni, mire jó lesz, kevés a map, most gáz, hogy kivették pl. a 18v18 mapokat a HC Blitzből, a pass tényleg egy kupac kacat, de a store se nyűgöz le a buy gombra, nem is vettem semmit... Még a pass végi embléma se animált, a képességekből meg vagy 2 ha jó valamire, pl. a jammer assist hoz valami 10 pontot, lőszert senki se szed fel, mert úgyis nagy tár+fullos lőszer van a fegyón, ha olyan. A sniper nekem botrányos, annyira lassú, és mind felhúzós, legalább egy félautomata lenne, a challenge-ekhez. Az új tüzes gránát, a gammon meg a tüzes lőszer hc-n kb. mindent borít. Talán ennyi rosszat tudok. Objektívázni se éri meg, kevés a pont, de a tdm se hoz szinte semmit sajna, ilyen szempontból a cold war jobb, tegnap mentem pár kört, és ugyanolyan játékkal dupláját szereztem bp-ből is, szintből is, ez gond. Legalább ezt belőtték volna, hamár cross-fejlődés van. Meghát megint a sokszázasok a cw zombiból. Jó, látszik most még, hogy az operátora meg alap emiatt...
    Egyébként hülye a grindolás, miért kell 200 szint, hogy minden feladat kinyíljon? 100 elég lett volna, ha már úgysincs semmi napi, heti küldi, stb, az is hiányzik. Az alapok meg rég kész, ami megoldható volt.Olyan nincs kihívás-érzet. Ok, pörög a szint, meg dől a szemét a bp-ből, de hát...
    A fegyók millió szintje se az igazi. Kábé így jó, hogy dupla van, de szerintem januártól szépen el is apad a játékosbázis, hiába lesz még sőt pont hogy 1 hónap lesz még a kövi bp-ig...
    Kellenének új képességek, feladatok, mapok. Kellettek volna minden opnak egyedi képességek. Bár fantáziátlanok, semmi szerethető azokban se.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák