Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Land #3858 üzenetére

    Szép vállalás :K Megtart egy darabig. MW2019 -ben végigzongoráztam én is, lehet nekiugrok itt is.
    Kés / pajzs (akár együtt): Bár HC még nincs, ezeket a fegyvereket mindenképp a Core módban húzd. Itt megvan az a taktikai "előny" (már ha beszélhetünk előnynél kés esetén tűzfegyverek ellen), hogy a kés instant kill, míg neked az esetek többségében be kell kapnod pár golyót az elhulláshoz. Mindenképp használd a double time perk -et, késnél a legnagyobb előny a gyorsaság. Hasznos a battle hardened, amivel ellenállóbb vagy a vakításoknak, lassításoknak. És az sem baj, ha kevésbé tudják merre jársz, így pl ghost perk is jól jöhet. Taktikainak be lehet rakni egy füstgránátot, a füstben jellemzően jól lehet operálni késsel - bárkibe beleszaladsz, megbököd (csapattársat úgysem tudsz sebezni core módban) Én mondjuk várnék még ezzel a kettővel a helyedben, ezeket legjobban a kicsi, sok fedezéket kínáló helyeken lehet használni (nagy tereken semmire nem mész velük, messziről leszednek, ezeket kerüld el ezekkel a fegyverekkel), legjobb volt ehhez (is) a Shipment. Mivel a pletykák szerint ide is jön előbb utóbb, én megvárnám. Ha minden más fegyót is ki akarsz aranyozni, akkor bőven van időd :D

    #3840ricogsm: Perk -ek a játékban: link.

    #3866Roland0224: Jár, természetesen: Camok, feloldásuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák