Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Delerium

    senior tag

    válasz jonnyjoker01 #1333 üzenetére

    Úgy vagyok az 1v1-gyel, hogy inkább futkosson össze vissza, de neeeem, campelnek bent az épületben az emeleten. Már "csak" utolsó sok win kell, utána többé ne is lássam ezt a módot. Meg fogom csinálni, de nem sietek vele, ráér az a Cordite most úgyis HVK lett a kedvencem, hiába látom Youtubereknél, hogy mennyire OP az SMG-k között.
    Az egyik kedvencem volt, hogy 2. körre kiválasztotta a rakétavetőt, azt úgy mégis miért?! :D

    [ Szerkesztve ]

    "I fight for the Users"

  • nitro16

    senior tag

    válasz jonnyjoker01 #1333 üzenetére

    Cordite fegyo nagyon jó lett, szerintem a legjobb SMG. Messzire is úgy visz majdnem mint egy assault, iFerg és Noah is csak dicsérte és kb kedvenc fegyverük lett.

    Szerintem meg pont, hogy sokkal szarabbak a mostani Legendesek, csomó embernek megvan de játszani nem tud, főleg majd most, hogy már választható a játékmód is ranked alatt még több embernek meglesz.

    Saloon map nekem tetszik, csak még így 1v1-be is baromi kicsi, ha pl meghaltál gyorsan megkeresed az ellenfelet rárohansz és addig míg nem tud sebezni simán kilövöd.

    Elég sokat nyomtam 1v1-be kb 60-70 meccsett eddig, de kb 2-3x kaptam ki, most vagy mindig pont olyan embereket fogok ki legend szinten, hogy nem olyan jó játékosok (bár nem hiszem, hogy mindig szerencsém van) vagy az átlagnál azért jóval jobb játékos tudásom bőven elegendő a legtöbb ellenfél ellen. Ebben az esetben beigazolódik, a feljebb foglalt álláspontom mely szerint sok olyan játékos van legend szinten akinek semmi keresnivalója nincs ott.

    Kár, hogy az ilyen komolyabb játékosok mint iFerg meg Noah stb-vel nem dob össze, illetve nincs lehetőség játszani.

    Delerium: Jó párszor volt nálam is már, hogy rakéta vető/ kés vagy shotgun-ra mennek, azt hiszik azzal majd mekkora királyok, de ha tudsz játszani semmit nem érnek vele. Ha ezeket választja érdemes ledobni trip mine-t aztán szépen arra felé vezetni és belefut.

    Mellesleg nálam is kezd betelni a pohár a játék véget, mert az a rengeteg hiba ami ebben a hónapban van az hihetetlen, és ba....k kijavítani azt. Bár gondolom, úgy vannak ameddig veszik az emberek ennek ellenére is a több 100$ pakkokat egy skin-t vagy gold fegyoért addig nincs baj. ;] (bár a cordite zero g-t nekem is fáj a szívem, de akkor se fogok pörgetni, úgy is utolsónak adja be).

  • Magnat

    veterán

    válasz jonnyjoker01 #1333 üzenetére

    Én a lövés közben folyamatosan jobb-balra oldalazgatástól meg a bunny hoppingtól kapok idegbajt ... nem arra haraxom aki csinálja, inkább azt nem vágom, h a játékot miért nem lehet úgy megcsinálni, h ilyen téren is minél realisztikusabb legyen.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák