Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kribe

    őstag

    válasz norbi2010 #2671 üzenetére

    Egyelőre azt kell hogy mondjam, minden hibája ellenére hogy jó... Ha jobb lenne a netem valószínű még jobb lenne. Most nem a grafikáról, a gépigényről vagy a bugokról beszélek, csakis a játék élményről. (A grafika tipikus IW, színek sehol, sok sz** a pályán amitől nem látod az ellenfelet, főleg a nagy pályákon)
    A spawn rendszer dühítő néha. Sehol sem vagy biztonságban. Mindent mindenhonnét meg lehet közelíteni. Ennek ellenére, pár kibírhatatlan (Chasm, Stonehaven, Stormfront) map mellett van pár egészen jó (Warhawk, Tremor, Strikezone (a Ghosts Nuketown-ja), Freight, Octane), és átlagos illetve még-nem-tudom-mit-gondoljak-rólad pálya. A fegyverek brutálisan gyorsan ölnek, és ha meglőnek akkorát rúgnak hogy esélyed sincs megnyerni a párbajt többé, ezért általában az nyer aki elsőnek látja meg az ellenfelet (lásd előbb: pályák ahol nem látod az ellenfelet). A sprayelés közelre és főleg smg-vel hatásos. Egyébként jó taktika zártabb helyeken maradni, és még a budira is ADS-elve menni. A create a soldier rendszer nekem bejön. A squad pontokért meg kell dolgozni, teljesíteni az Operation-öket, Field Order-eket. A perkeket elég lassan unlock-olod (a szintlépések is elég lassúak), úgyhogy számít hogy a katonád létrehozásánál milyen szerepet választasz neki, mert attól függ milyen perkek lesznek neki unlock-olva alapból.
    A "k*rva kutya!!" kiáltás elég sokszor felhangzik a fejhallgatómban, a szobámban illetve a youtube-on is, mindenféle nyelveken. :)
    Minden hibájával együtt, nekem egyelőre bejön a játék, nem bántam meg hogy megvettem.

    Ja elfelejtettem, a fejhallgatónak újra van értelme, mert a lépések jól hallhatóak, nem treyarchosan halkak. A dead silence perk nagyon hasznos tud lenni, utoljára mw2-ben használtam ennyit, ahol szinte minden classomon Marathon Pro, Stopping Power Pro és Ninja Pro volt.

    [ Szerkesztve ]

    My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Új hozzászólás Aktív témák