Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Roland861010 #4359 üzenetére

    Megnéztem a shopban,nincs már a kezdőpakk a honlapon...
    Egyébként minden vásárlásra jó tanács,magára a játékra is,hogy böngészőből vásárolj,loginolj be,keresd meg,ami kell,és fent a címsorban a címben írd át az eu -t us -ra,így az amerikai shopból veheted meg dollárban,amit szeretnél!Nem mindegy azért...pontot,játékot is vehetsz így(nekem mindenem a battleneten így van véve,tehát nem harapnak ezért!),és van,hogy érhető el pakk csak az usákoknak,azt is megveheted természetesen,és szintén nem fog bannolni senki!

    Pont átvihető,így egyformán tudod költeni a 2 játékban,közös a kassza.

    Az arabokkal,stb.játszás lehet net,ping,packet loss probléma,avagy ha a NAT-odra nem open-t ír.Én vidéki 6K-s Szolnok megyei kisvárosból,100-as nettel is játszok magyarokkal,pedig a legjobb pingem a játékban,ami eddig volt,az az 50.Viszont nincs packet lost,stb,és használom a cfosspeed csomagoptimalizálót a nethez,ezzel lehet priorizálni,pinget javítani.
    B dolog,lentebb említette valaki a shadow bant,tapasztalatom ebben nincs,de ott is ilyesmi,hogy nehezen és nagy pinggel talál csak mecset a multi.
    Próbálj haverodra csatlakozni,aki épp jó szerveren van,hogy tudsz-e,és a beállításokban bekapcsolható a ping kijelző,nézd meg úgy is!
    Crossplay is lehet kérdéses,használsz-e,ha jobb vagy/valami specialitásod van,pl.sokat öltél épp/sok fejes,vagy valami más kiugró,akkor könnyen lehet,hogy nehezebben dob lobbiba,és játékmód függő,hogy hol mennyien vannak,nekem pl.a faceoff ilyen mostanában HC-n,hogy elég sokat vacakol,mire összejön egy,amúgyis karattyolós csapat.Bár szerencsére nem arab vagy kínai,de a francia pl.elég jól meg tudja viselni a dobhártyát ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák