Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Pitbullos #4440 üzenetére

    Pls. nézz utána olyan kártyát már nem gyártanak ,ha csak valakinél nem ragadt bent raktáron max 35000Ft-ot ér használtan.Hidd el nézz utána mielőtt lehurrognál.70-75-ért már GTX260-at lehet kapni és ugyebár az nem 8800GTS ami nem jelenti azt,hogy szar a 8800GTS.Én sem mondtam ,hogy problémád lenne ,de hidd el nekem sincs 1280X1024 -es felbontáson pl. cod4 max text. 2XAA 333fps minden mapon majdnem,de a 250Fps minden mapon megvan fixen alap cfg-vel.
    "egy szezont bir jol a kov szezon jatekainal mar problemas"-ezt kifejtenéd bővebben???
    Ha elolvastad volna a tesztet ,akkor látnád,hogy ati nagyon elveri a szebb grafikán az nv-t.
    Szűrők nélkül kissebb felbontáson 5% előnye van az nv-ak.Persze te a szépségre hajtasz ,ha jól tudom és most az atik abban jobbak bár amilyen felbontásban játszol és én is kb. egál a teljesítmény.
    Srry az off-ért.
    Én nem mondtam,hogy válts atira csak amivel nem vagy tisztában ne mondj róla véleményt én sem ismerlek így nem ítéllek meg látatlanban.legalább a tesztet olvasd el nem 3dmark teszt ,hanem játékokat tesztelnek.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák