Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFL#13

    tag

    válasz tévelygő #29194 üzenetére

    Egy eredeti szerver + GGC vagy PBBans streaming (+ uac3 ,persze nem public-on(esetleg a log utólagos böngészése a scriptek kiszűrésének érdekében)) elég jó módszer arra ,hogy tényleg minimalizáld a csalók számát. Sajnos így is van egy-két ember aki vígan csal (privát csalás, PB -vel szűrhetetlen script és stb...), de azért nem mindegy ,hogy 95% vagy 5-10%.
    Persze törtön is van becsületes játékos ,ami kb. 5% magyar viszonylatban.
    Szóval sok értelmét nem látom , pont emiatt a tört magyar pub ill. war szervereknek, hacsak nem csalni akar az ember, mert akkor a tört rendszer a legjobb. Mert ugye veszítenivalója nincs,ha csal. Annyiszor megy vissza egy szerverre ahányszor akar, mivel banolni nem lehet(hiába is hiszi azt a sok "hozzáértő" admin). Bármi alapján banolják ,azt átváltja és vígan csal tovább.
    Nem is értem ,hogy egy tisztességes játékos ,miért szenved egy tört szerveren. Jah ,hogy nem akarja megvenni, akkor meg is érdemli ,hogy idegileg kikészítse a sok cheater. Nem is tudom sajnálni emiatt.

    Jó lenne egy zseni, aki kitalálna egy feltörhetetlen csalás elleni védelmet...
    Mint írtam csaló mindig is lesz ,de nem mindegy ,hogy mekkora százaléka sáros a szerveren lévő játékosoknak. Az arány a lényeg. Egyszóval van itt megoldás.

    És ameddig tört játékkal (tört szerveren) játszol, addig sem jogod sem kompetenciád nincs ahhoz ,hogy a játékot és a csalás elleni védelmet szidd ill. sírj miatta!

    (#29203) G4ula84:
    Na látod ezt én sem értem ,miért nem lépnek fel ellene. Bár a szerverbélési szerződésben az van ,hogy minden felelősség a bérlőt terheli. Szóval ,ha ott illegális fájlok vannak, akkor a szolgáltató nem vonható felelősségre.
    Mondjuk nem véletlen, hogy nincs már semmiféle support(sem patch, sem PB frissítés és stb...) a játékhoz. Tojnak ezek rá ,hogy 1000 ember mivel bohóckodik egy Amerikai megye nagyságú országban. Kétszer ennyi MW3-at adnak el óránként...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák